Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretném meg tudni azt hogy...

Zsoltgaran22 kérdése:

Szeretném meg tudni azt hogy aki skizofréniás csak ugy diagnosztizàlják ha befekszik pszichiátriára? Mert én nem nagyon feküdnék be a gyógyszerek miatt sem meg az elektrosokktol is félek hogy sokkolni fogják az agyam hogy nem e lehetne kórház nélkül

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Jézus mária, miket olvashatták te? Valami szcientológus bullshitet?


Elektrosokk? Má 40 évvel ezelőtt se volt...

2020. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
1. Pedig szerte a világban még mindig használják.
2020. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

KOnkrétan hol?????


Afganisztánban, vagy Malawi-ban?


Ez a "világszerte" igencsak elnagyolt hülyeség....

2020. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Magyarország

[link]

Anglia

[link]

Írország

[link]

Amerika

[link]

Franciaország

[link]

Norvégia

[link]

És még sorolhatnám.

2020. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De hogy akérdezőnek is válaszoljak nem kell aggódni, a szakember diagnosztizál de nem kell ahhoz befeküdni, kórházba csak akkor viszik az embert ha nagyon rosszul van, és akkor sem az az első higy elektrosokk öt alkalmaznak csakúgy a tudta nélkül. Szerintem erről az aggodalmadról is beszéljél az orvossal, majd ő megnyugtat és elmagyarázza higy milyen gyógyszerek kellenek stb ha egyáltalán ez a bajod.

[link]

2020. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ECTt csak katatón skizofréneknél használnak, de náluk is csak ha a gyógyszeres kezelés nem válik be
2020. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Antipszichotikumot szedek és ezek a halucinációk hirtelen jottek nekem es lehet hogy ezert ajanlotta nekem a doktorno a korhazat egy ideigelenes diagnozist irt nekem akutt polimorf pszichotikus zavara skizofrenia tuneteivel ,,,szoval ha nem fekszek be a korhazba nem fog kezelni a doktorno? Mert nagyon nem szeretnek befekudni a pszichiatriara depresszioba esnek jobban erzelmileg instabil szemelyisegzavarom kenyszerbetegségem szorongasaim vannak es panikbetegsegem
2020. dec. 2. 17:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Kerem valaki valaszoljon nekem
2020. dec. 7. 18:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonló problémával küzdök mint te. Többször voltam pszichiátrián, egyszer se sokkoltak, pedig elég csúnya állapotokat értem el :D Szóval nyugi, menj csak be, semmi baj nem lesz, szurkolok!
2020. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
SZia! Ne félj a pszichiátriától. Legritkább esetben elektrosokkolnak csak. Én 3 szor voltam bent. És nem rosszabbul leszel tőle, haenm jobban. Nem csak annyi hogy bent vagy a kórházban, hanem van fogalkoztatás minden nap meg ilyenek, és már csak ettől és a sortársakal való kapcsolatoktól is jobban van az ember. Ezt erősíthetem meg én is és a pszicológusom is mondta, hogy így szokott lenni.
2020. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!