Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durván félek a komoly...

Nagyon durván félek a komoly betegségektől, hogy tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés

Konkrétan minden betegségtől félek. Félek hogy megvakulok, vagy megsüketülök, akkor nem is tudom mit kezdenék magammal. A szememre hangyásan látok kicsit kettősen is, de 5 szemorvosnál voltam, egyik fizetős volt, és nem találtak semmit, a fülem meg alapból sípol vagy zeng vagy mit csinál.. nagyon félek😪 Nemcsak ezektől, mindentől tartok, rák stb.


Elkezdtem már szakemberhez járni eddig semmi javulás..


18/L



2020. nov. 27. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sport
2020. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sport,zene, tanulás (akár zene, nyelvek, bármi) , minden ,ami leköti az agyad és fontos dologra koncentrálsz.
2020. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz valami altatót vagy klonazepám tartalmu nyugtatot? Én amikor depresszios voltam és vagyok ugyan ezek vannak nálam is. Sokat foglalkozom magammal és ez nem tesz jot. Amit itt irtak elöttem sport, hobbi ami leköt és eltereli a figyelmed. Nekem pánikrohamaim is vannak esténként, hogy mikor lesz az , hogy nem kapok levegöt. Azért a vérnyomásodat én megnézetném a helyedbe mert szerintem magas lehet, de ez csak egy tipp.
2020. nov. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiről írsz szerintem a Visual Snow nevű idegrendszeri betegség
2020. nov. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
4-es válaszoló! Nem is tudtam erröl a betegségröl. Azt gondoltam olyan lehet amikor félig leválik a retina és uszóhomályok kerülnek a szemüregbe. Kérdező! Itt egy link hátha megtudsz valamit bár nem tudom, hogy tudsz-e angolul? [link]
2020. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úristen, mind megegyezik😧 Ez veszélyes?:(
2020. nov. 28. 11:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De jó fej vagy, hogy megijeszted a kérdezőt.

Nem, nem veszélyes a visual snow, csak ismeretlen.


Kérdező, a betegségektől való félelem egyfajta pótcselekvés. Tünet, hogy nincs rendben valami veled lelkileg.


Önértékelési probléma állHAT a háttérben. Ha magad nem tudod megoldani, célszerű szaksegítséget keresni, mert éveken át lehet szenvedni tőle teljesen feleslegesen.

2020. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Én nem akarlak megijeszteni, de évfolyamtársamnak volt visual snow-ja és nála koponyaűri magasvérnyomás okozta és akár meg is vakulhatott volna ha később kezelik (gyógyszerrel). Megértem hogy félsz mert elég kellemetlen tüneteket okoz alapból is
2020. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam senkit se megijeszteni csak mivel a szem nem gyerekjáték azért utána olvastam a betegségnek. Nekem a magasvérnyomás miatt levált a retinám egy része és én is szikrázva láttam és mind a mái napig nem tüntek el az uszohomályok a szememböl. Nálam is fülcsengéssel kezdödött s ezért irtam. De ez a betegség más én a kérdezö helyébe felkeresnék egy szakembert a neurologián vagy a szemészeten és ott tudnak majd neki érdemben választ adni a problémájára. Szemészetre beutalo sem kell..
2020. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem ez rám nem igaz, mert nekem inkább alacsony a vérnyomásom😅 90-105
2020. nov. 28. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!