Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nem fizikail...

Mit csináljak, ha nem fizikailag bántom magam, hanem fejben, hogy lehet erről leszokni?

Figyelt kérdés
Elképzelem, hogy az emberek miket mondananak a lehető legrosszabb esetben, meg mik esnének rosszul, meg mennyire hibás vagyok meg alkalmatlan mindenre, és ilyen jeleneteket képzelek el a fejemben, meg hogy hogyan tenném tönkre a jövőm, bár már úgyis mindegy... A vagdosásról már leszoktam, mert miért bántsam ezt a testet, ha lehet, nem is az enyém, csak kölcsön kaptam, és csak a lélek örök, amit úgy facsarok ki, ahogy szeretnék?
2020. nov. 29. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos vagy szerintem, és bűntudatod van valami miatt amiért bünteted magad ezekkel a képzelgésekkel.
2020. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
Doktorra van szukseged surgosen
2020. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom hogy keress valami életcélt, illetve vedd magad körbe olyan emberekkel akik egy kicsit fel tudják boostolni az önbizalmad. Esetleg kezdj el sportolni, vagy találj valami hobbit.
2020. nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Kishitü vagy! Önbizalom hiányos egy normális csaj kéne neked az helyre rakna!
2020. nov. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emberek, ez azért kicsit durvább eset, mint egy önbizalomhiány. Szerintem valami mentális problémád van és ezen nem lehet úgy változtatni, hogy egyszer csak gondolsz egyet és onnantól kezdve mindent rózsaszínben látsz. Ide orvos kell.
2020. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!