Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A mentális betegség miatti...

A mentális betegség miatti dührohamok miért erősödnek fel ennyire menstruacio előtt?

Figyelt kérdés
Ugyanis en nem csak “ingerültebb” leszek, mint ahogy azt mondani szoktak, ami nyilván a hormonok miatt van, hanem magamban ordítok a szobámban, tepem a hajam, ököllel veren az ajtót es sírok... alapból is labilis vagyok, de menszesz előtt egy héttel!! mar elkezdődik ez a rémálom... utána 3 hét múlva megint. 3 mg xanax sem hat... en mar a petefészkeimet is kivetetnem, ha lehetne. Az anyám meg velem ordít, mert nem fogja fel, hogy beteg vagyok, pedig látta a papíromat is róla. Meg akarok halni
2020. nov. 29. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert a menstruáció hormonbomba és a hormonok az idegrendszert

befolyásolják.


[link]

2020. nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

A xanax erre nem gyógyír. Sőt tönkreteszi még jobban az idegeidet és a májadat rombolja.

Nagyon veszélyes gyógyszer, mert függőséget is okozhat.

Ezért fokozott orvosi kontroll mellett szabad csak szedni és

csak behatárolt ideig.

2020. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Kerdezo, jarsz jelenleg pszichologushoz, pszichiaterhez? Kezelesre lenne szukseget, es esetleg megfelelo gyogyszerre, az sem ordogtol valo. Kerlek keress fel egy szakembert.
2020. nov. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Premenstrual Syndrom (pms röviden) teljesen normális. Svájcban orbáncfüvet ir fel a Doki.
2020. nov. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert az ösztrogén szint összefügg a szerotonin szinttel.
2020. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert 8 eve jött ki rajtam a depresszió, aztán diagnosztizáltak meg szemelyisegzavart is. Ennek ellenére csak az elmúlt 1 évben örülök bele a menstruacioba. Xanax nélkül létezni sem tudnék...

voltam mar több szakinál is, sajnos több gyógyszerre is allergiás vagyok...

2020. nov. 29. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szedtél-e gyógyszert?
2020. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Antidepresszánst
2020. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!