Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem látom a kiutat, mit tegyek?

Nem látom a kiutat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elegem van az életből. 22 leszek hamarosan. Nem akarok öngyilkos lenni, a körülöttem lévők miatt. De nem bánnám, ha elütne egyszer a villamos, valaki belémkötne és lekéselne, vagy egyszerűen halálos beteg lennék. Az általános közérzetem jó, tudok nevetni, elvagyok, de sehova nem tart az életem, diplomám sose lesz, bármibe belekezdek pár napig csinálom élvezem és vége is van. Nem szeret senki. Nincsenek barátaim, egyet leszámítva, de vele is marha ritkán tudok találkozni. Barátnőm 10 óta nem volt, csak futókalandok, mert vagy én kioffoltam őket, vagy engem offoltak ki a teljesítményem miatt. Ráadásul jól se nézek ki. Vékony vagyok, már a hasam is zsíros. Legalább magas vagyok, szóval amíg rajtam a kabát kesztyű addig oké. Büfészakra járok, mert elkezdtem valamit ami érdekelt, de egy hét után abbahagytam mert nem ment és átjelentkeztem máshova, mert kell a diploma, ősök erőltetik. Emellett csinálok egy OKJt, mert van valami amihez értek és kell a papír de nem tudom elképzelni, hogy meg tudok élni, tehát valószínűleg 40 év múlva, egy lepukkant mekiben szendvicseket pakolva, egyedül, addigra elhízva fogom végezni. És még lehetne részletezni a további bajokat de sose érnék a végére. Szorul a hurok keményen, és nem látom mi lesz. Tényleg arra vágyom, derüljön ki rákos vagyok, és legyen egy évem hátra és vége. Utálok élni. De gyáva vagyok, hogy én magam véget vessek neki.
2020. nov. 29. 02:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Depresszió tüneteit irtad Le. Fordulj egy jó orvoshoz, és irass ki antidepresszánst! Hidd el, segit!
2020. nov. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Régen depressziós voltam. Gyerekként. Évekig jártam pszichiáterhez.


Amúgy nem tudom nincs pénzem pszichológusra. Vagyis de, de amennyi bajom van, nem tudnék elégszer menni, hogy rendesen ki legyen beszélve. Nem tudom mit csináljak.

2020. nov. 29. 03:05
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval igen nincs elég pénzem pszichológusra
2020. nov. 29. 03:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Szedtél már antidepresszánst?
2020. nov. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen. Anno 15-18 éves koromban
2020. nov. 29. 03:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Segitett akkor?
2020. nov. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Psichológushoz NE menj! Psichiátert keress! Az mindjárt gyógyszert ir fel.
2020. nov. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom segített e. Tényleg nem tudom objektíven megmondani. Tököm tele volt az egész minden héten dilidoki és hasonló dolgokkal meg beszélgetésekkel, és gyógyszerrel is. Nem tudom megmondani segített e.


Hát azért azt nem akarom, hogy azonnal gyógyszert írjanak fel. Ilyen már volt, amikor először vittek pszichiáterhez, napi 2 bogyó rivotrilt írt fel, és nem volt túl jó hatása.

2020. nov. 29. 03:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindezt 1 óra beszélgetés után
2020. nov. 29. 03:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Rivotril epilepsziára van nem depresszióra!
2020. nov. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!