Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbolondulok itthon? 18/F

Megbolondulok itthon? 18/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen engem teljesen tönkretesz ez a karantén..Itthon vagyok egésznap és nagyon rossz így a közérzetem. Az unalomtól fáj a fejem, minden bajom van. Alvászavaraim vannak este 5orákat kínlodom az ágyban, reggel dögfáradtan kelek, este nem bírok aludni.. Kint sem jó, szétlehet fagyni, állandóan esős sz"r idő van.. Valami tipp?
2020. nov. 30. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Talán segíteni kellene otthon élőmunkával.
2020. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló. Naponta lemegyek sötétedés után 30 percre sétálni egyet + tanulok meg internetezek otthon. A kialakult helyzeten nem változtathatsz de kitalálhatsz valamit hogy hogy hozd ki belőle a legtöbbet.
2020. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól felöltözöl több rétegben, nincs hideg, sőt néha inkább melegnek tűnik. Hideg az majd a mínusz 4-től kezdődik mikor lefagy az orrod.
2020. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked ez az első teled az országban? Ne legyél már ennyire szerencsétlen, öltözz fel. Rendelj egy könyvet. Tanulj meg főzni. Takaríts. Csak simán tanulj.
2020. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom mivan velem, régebben kifejezetten szerettem a hideget, a telet, most meg már 15 fokban is szétfagyom, itthon is fázom egésznap.
2020. nov. 30. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy kisebb hősugárzót, öltözz be eszkimónak, lehet hogy megfáztál valamikor és kell most egy darabig a melegebb, utána megint fogod szeretni a telet. Próbálj meg valami fűszeres levest főzni az hobbinak is jó. Nézz kezdő edzés videókat vannak jók. Aztán majdcsak lesz megint program lehetőség.
2020. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!