Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen nehéz az élet?

Miért ilyen nehéz az élet?

Figyelt kérdés

Miért kell évekre előre tervezni? Mert egyébként megyünk a lecsóba. És el kellene szenvedni a sok-sok évnyi kínlódást.

Sokkal egyszerűbb a mának élni, és ha lehetséges inkább jól berúgni, vagy belőni magunkat drogokkal. Akkor legalább ma jó lesz. Mert ki tudna hónapokra előre tervezni?



2020. nov. 30. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
35%
Akinek be kell rúgni, vagy be kell lőnie magát ahhoz, hogy jól érezze magát, egy hatalmas pancser. A kérdésre válaszolva nem nehéz az élet, ha jól csinálod. Az meg miért baj, ha van az embernek célja, és úgy tervezi a dolgokat, hogy a jövőben el is érje azt? Nekem nem szenvedés ez, mert élvezem a célomhoz vezető utat is. Most hogy megválaszoltam a kérdésedet én is kérdeznék valami. Miért kell sírni, hogy nehéz az élet, ha te magad teszed azzá?
2020. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1, Tudom hogy én csinálom ezt, és most is azért gáz mert eddig ilyen életet éltem. De akkor se fogok hónapokig/évekig harcolni valamiért - amiről nem is tudom hogy úgy van-e. Inkább még ma legyen jó. Holnap úgyis lehet csöves leszek. De ma még belőhetem magam, és berúghatok. Boldog lehetek :)
2020. nov. 30. 17:50
 3/22 A kérdező kommentje:
Az csak a nagy baj ezzel az élettel - hogy túlságosan előre kéne tervezni..
2020. nov. 30. 17:51
 4/22 A kérdező kommentje:

Drogfüggő vagyok. Le kéne állnom, és ez 1 éves rehab + valamennyi idő. Utána tiszta gáz melót kéne nyomatnom évekig, mire a korábbi tartozásaim törleszteném + összeszednék annyit amiből a saját vállalkozásom elindíthatnám.

Valószínű hogy ilyen életet élek - és majd ebbe belevágok - nem?

Inkább berúgok, és belövöm magam, és reménykedek hogy csak úgy véget ér az egész...

2020. nov. 30. 17:56
 5/22 A kérdező kommentje:
De amúgy örülök neki hogy te boldog vagy #1. Sajnos én nem a helyes döntéseket hoztam meg.
2020. nov. 30. 17:59
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Ahelyett,hogy hülyeségeken jár az eszed, gyógyitsd meg magadat.Igy örökre tönkre vágod az életedet.Az élet mindenkinek nehéz,ha nem tesz érte semmit sem.
2020. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na pesze. Majd évekig fogok hajtani, küzdeni az előre nem látható semmiért..
2020. nov. 30. 18:04
 8/22 A kérdező kommentje:
Tennék én érte, de ez így egy veszett fejsze..
2020. nov. 30. 18:05
 9/22 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri rendezni a dolgaidat, és megcélozni egy normális életet...kár újra -és újra visszajönni, és ugyan azt elszúrni, és újra visszajönni és újra és újra és újra...az Élet végtelenül türelmes...
2020. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha újra kell jönni - hát újra jövök. Csak valami másképp lesz. Talán egyzser megtalálom a kiutat.
2020. nov. 30. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!