Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek egyszerre bipoláris...

Lehetek egyszerre bipoláris és borderline?

Figyelt kérdés

Bipoláris zavarral diagnosztizáltak, de néha úgy érzem, hogy nem biztos, hogy ez így van. Bár tény és való, hogy amiket meséltem a pszichiáternek és ami alapján így diagnosztizált, azok mind igazak voltak. De mellette vannak más tünetek is, amik szerintem nem a bipoláris zavar tünetei. Nem vagyok benne biztos, hogy borderline, mert annyira nem ástam bele magam a témába, de az lehetséges, hogy valakinek mindkettő legyen?


Természetesen elmesélem majd ezt részletesebben a pszichiáteremnek, de addig is érdekelne mások véleménye.



2020. dec. 1. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Itt vagyok en
2020. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Lehetséges.


Mindenképp konzultálj orvossal, ha így érzed.

2020. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen lehetséges.
2020. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ezeknek a személyiségzavaroknak mind van kapcsolódása màs személyiségzavarokkal. Általában mindenkinek a problémája átfedéseket tartalmaz egy másikhoz. A pontos diagnózist még szakembereknek is nehéz felállítani.

Nagyon fontos lenne a gyökerét megtalálni, hogy mi történt veled a gyerekkorodban, ami a problémákat kialakította. Legalább annyira fontos, mint a diagnózis, vagy lehet, hogy még fontosabb.

Hiszen a probléma az csak okozata valaminek, a következmény.

2020. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értelek utolsó... A bipoláris zavar az nem személyiség zavar.

Egyébként igen, lehetsz mind a kettő, én is ismerek ilyen embert.

2020. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!