Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éltetek már át bármilyen...

Éltetek már át bármilyen bántalmazást pszichiátertől/pszichoterapeutától?

Figyelt kérdés

Osszatok meg minden élményt és próbáljatok a kérdésekre válaszolni.


1. Mik voltak az első gyanújelek?


2. Maradtatok vagy kerestetek mást?


3. Ha maradtatok, milyen módszerekkel manipuláltak/bántottak?


2020. dec. 2. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Lelki "hajléktalanság"-ról beszélt a családját illetően.


2. Kénytelen voltam maradni, mert NÁLA SOKKAL ROSSZABBAKAT "fogtam ki" korábban. (Engem feleslegesen küldözgettek ilyen helyekre évtizedekig(!), mert semmiben nem változott az életem "közöttük".)


A kettes ponthoz tartozik még, hogy EGYHÁZI KÖZÖSSÉGEKBE JÁRVA kezdődött el a komolyabb és gyökeresebb változás az életemben. MÉGHOZZÁ ÖNMAGAM SZÁMÁRA IS MEGLEPŐEN pozitív fordulatok jöttek...


3. Ellenkezés esetén RIDEG LETT ÉS FAGYOS - miközben a szüntelenül elégedetlenkedő és házsártos asszisztensnőjét nem szűnt meg türelmesen békítgetni.

2020. dec. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Offolok, elnezest.

Huh, ez borzaszto, mar maga a kerdes is megijesztett, aztan az elso valaszalo valasza... Tiszta sokkban vagyok. Miert? Arrol mar beszelgettunk a pszichologusommal, hogy en kiszolgaltatottnak erzem magam a kettonk kapcsolataban (ez fakad a segito-segitett kapcsolatbol is). Es ha valaki egy ilyen erzekeny szituacioban meg bantja is azt, aki hozzamegy segitsegert, az minosithetetlen.

Szerencsere nekem nem volt ilyenben reszem, sot, egy csomoszor eszembe jut, hogy ennek az embernek hogy van ilyen birkaturelme :)

2020. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Röviden nem akarta meghallgatni a saját vélemênyemet, olyan diagnózisokat akart rám erőltetni amikhez semmi közöm nem volt. Konkrétan skizofrénnek, személyiségzavarosnak titulált, és bentlakásos intézetet javasolt. Valójában nyugtató elvonási tüneteim voltak, amiről ekkor még nem tudtam, később utánaolvastam. Hogy maradtam e? Nem sok híja volt, h ráborítsam az asztalt.

Ezek után saját magamat gyógyítottam meg, és azóta pszich kezdetű embert még tévében sem akarok látni.

2020. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta önsajnàlkozó vagyok. Nagyon megbántott ezzel. Aztán elmagyaráztam, hogy nem vagyok önsajnálkozó, erre azt mondta, lehet, igen, tényleg nem vagyok az. Ezek után hogy bízhattam volna benne? Ezen kívül túlságoan beavatott a magánéletébe is, 3 év után jöttem el.
2020. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az egész tényleg borzasztóan hangzik , ilyen lenne egy terápia?
2021. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!