Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingyenes pszichológus van...

Ingyenes pszichológus van olyan jó, mint fizetős?

Figyelt kérdés
Több szakemberrel belekezdeni egy terápiába nagyon fájdalmas lenne lelkileg de nekem most nagyon szükségem lenne terápiára. Valahogy szorítsam ki a pénzt a fizetősre, megéri? Nyújt többet, mint ingyenes ? Vagy mi a helyzet az alapítványi pszichológussal? Még iskolás vagyok, annyira nincs pénzem, mert nagyon drága de kell a kezelés most.

2020. dec. 2. 12:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve ha bármi más hasznos tanáccsal el tud látni valaki, akinek van tapasztalata, pszichológus kereséssel kapcsolatban, megköszönném.
2020. dec. 2. 12:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérj beutalót pszichiáterhez.

Neki van joga a körzeti pszichológushoz beutalni.

Ez mind TB-re van.

2020. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem pszichiáter utalt be pszichológushoz. TB-re van.
2020. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De en attól félek az ingyenes kevésbé lenne jó és nekem 100% hatásos kell most meg szép es nyugodt környezet,mert nagyon rossz a helyzet. szerintetek ingenes is van ilyen jó? időpontot milyen időközönként adnak? nektek bevált??!! milyen problémával mentetek? köszi a válaszokat.
2020. dec. 9. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus függő. 2 hetente tudok menni 30 percre.Nagyon okos,és jó szakember a TBs pszichológusom,de mi nem illünk össze,nincs meg közöttünk az összhang,de ez ugyan úgy előfordulhat magánnál is. Depresszióval kezel egyébként.
2020. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uh, én is ettől félek,hogy valakivel ha nincs meg az összhang, az fájdalmas,ha új terápiaba kell kezdeni és újra megnyílni valaki másnak, újból kezdeni mindent. szerintem bevallalom a magánt, ennyi most kell az egészségemert es magamert. remélem megtalálom na hozzam legjobban illőt. köszönöm a válaszokat és jobbulást, utolsó!
2020. dec. 17. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyival jobb a magán,hogy több időt tud rád szánni(TBs 20-30 percet magán kb 40-50percet) és te választhatod ki kihez szeretnél menni.

Kívánom,hogy megtaláld a megfelelőt.Jobbulást!

2020. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!