Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van arra lehetőség, hogy én...

Van arra lehetőség, hogy én saját magamról megtudjam, van-e valami mentális betegségem?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan hogy derítik ki az ilyesmit, gondolom pszichológus vagy pszichiáter állapítja meg, de puszta kíváncsiságból ki lehet ezt deríteni? Elmehetek valahova, ahol megvizsgálnak, de mindenféle kötelezettség nélkül, szóval nem köteleznek semmire, és nem kerül be sehova, ha valami bajom van..?
2020. dec. 2. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, beutalót kell kérni pszichiátriai szakrendelésre, vagy elmész egy magán pszichológushoz. Teszteket kell kitölteni, és elbeszélgetnek veled. Mondjuk most a világjárvány közepén, nem biztos, hogy foglalkoznak ezzel, még a súlyos betegeket sem tudják ellátni.
2020. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké ez csak kíváncsiságból érdekel, nem akarok most elmenni
2020. dec. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!