Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felborult a bioritmusotok a...

Felborult a bioritmusotok a kijárási tilalom bevezetése óta?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy bevett napirendem:

5:50 - Ébrdés

06:50 - Edzés az edzőteremben

9:00 - Munka

17:00 - Szabadidő

21:00 körül magamtól elaludtam.


Mióta nem lehet edzeni járni, és nagyjából semmit sem csinálni, azóta képtelen vagyok elaludni. Most is hajnali 2-kor még a GyK-ra írok kérdést, mert nem vagyok álmos.


Sajnos az időjárás miatt a reggeli edzés esélytelen, mert már fagy reggelente, délután pedig felébredek tőle.


2020. dec. 3. 01:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem is felborult, én pedig hajnali 2-kor a GyK-ra írok választ. :D
2020. dec. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon irigylem a régi bevett napirended.

Otthon nem tudod megoldani az edzést valahogy?

2020. dec. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok aludni csak reggel 6 és délután 2 között. Máskor egyszerűen nem megy. Én is a régi napirended irígylem amúgy :D
2020. dec. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem vagy egyedül. Én már szétfeküdtem az egész hátam is, nincs meló, találni most alig van esély
2020. dec. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is felborult, fél 1-ig tévéztem, most meg már neked írok választ. Magamtól kelek minden nap 5 körül, home office-ban vagyok.
2020. dec. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én még csak most fogok lefeküdni, pedig reggel fél 7 van, és még délelött egy másik városban kell lennem. Nem tudok aludni, hiába fekszek le este 11kor, reggel 6ig nyitott szemmel fekszek. Altató se segített, még a legerösebb Stilnoxtól se tudtam elaludni.
2020. dec. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban, éjszakázók :D most sem vagyok fáradt...
2020. dec. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is változott.

Korábban 7 körül keltem. Mostanában 9 kor keltem, mert vissza aludtam az ébresztő óra után.

Nálam az elalvás ugyanúgy megy, mert bealszom a gyógyszeremtől.

2020. dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként ha az egészet a kijárási tilalomra fogod, hogy ez azért van, mert reggel nem mehetsz edzőterembe, az hiba.

Ugyanúgy edzhetnél reggel. Otthon is egész jól lehet edzeni. Ha nem is tudod annyira kimaxolni, mint egy edzōteremben, attól még szuperul érezhetnéd magad tőle.

2020. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem pozitívan változott a bioritmusom. Sokkal kipihentebb vagyok.

Próbálj meg otthoni edzést beiktatni, vagy délután sétálni legalább egy nagyot, ha kocogni nem is.

2020. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!