Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek igaza lehet?

Szerintetek igaza lehet?

Figyelt kérdés

Ferjem kijelentette paranoias depresszios vagyok. Mindent elolvasott a google-bol, megtalaltam a taskajat es ki voltak nyomtatva erröl a papirok és szövegkihúzóval emelve a tünetek. Illetve jegyzeteket is készített magának, hogy mikor elmondtam neki bizalmas dolgokat, ő ezeket felírta,hogy "tünet", de ami még megdöbbentőbb,hogy mikor elmeséltem vagy megbeszéltem vele dolgokat velem ő ezt nem közölte csak a gyűjtőmunka után. Meg legyingetett hogy nem mondta mert olyan beteg vagyok hogy nincs betegség-belátásom és tudatom ...aztan mondta keressek magamnak pszichiátert. Meg azt is felírta a jegyzeteibe,hogy én nem bízom meg egyik nőgyógyászban , orvosban sem :D Ugyanis van hólyagproblémám ami miatt sajnos nem tudtak kikezeli a dokik ezért váltogattam őket.

Ezeket akkor kezdte el csinálni mikor a gyerekkoromat elmeséltem, azóta úgy kezel , mint egy leprást. Baj,hogy nem érzem magam betegnek?

Mikor elmentem pszichiáterhez 3x voltam és egy szóval nem diagnosztizált, nem adott erről papírt, erre a férjem azt mondta az nem jó orvos , ehhez nem ért :D .Sőt azt is mondta, hogy döntsek belátásom szerint megyek e hozzá. Egyetlen kedélyjavítót irt fel.

A férjem azt állítja a pszichiáter NEKI mondta középsúlyos paranoiam van. De kérdem én ezt miért nem velem közölte az orvos? Nincs olyan ,hogy titoktartasi kötelezettség?


2020. dec. 7. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A férjeddel nem közölhette volna, te nem vagy ön vagy közveszélyes. Valami baj biztosan van, ha írt fel gyógyszert, de kérdés hogy te érzed magad, és korlátoz e valamiben.


Én inkább azon gondolkoznék el, a férjed miért ilyen...

2020. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak sima hangulat javitot irt fel, es azt mondta a 4. alkalom utan ram bizza jarok-e ...én a depressziót beismerem. Azt alairom hogy van.De

szerintem ha paranoia lenne, biztos kezelt volna nem-? Es szamomra erthetetlen ha ez a paranoia igaz akkor, miért a férjel közlené hogy középsúlyos mivel erre egy hazassag is ramehetne...elvileg.

Fogalmam sincs miert ilyen a ferjem, ezert tettem fel a kerdest. Szamomra olyan mintha okot keresne a valasra? Nem ertem ezeket a dolgait, mint pl a kis adatgyujteset :D

2020. dec. 7. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem a férjed a paranoid depressziós, de ez más kérdés. Ha te nem érzed magad mentálisan betegnek, akkor valószínű a probléma nem belőled árad.

Főleg, ha amúgy a kapcsolatotok sem jó, és válni akar. Én menekülnék.

2020. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is rám vetít ki valamit. Meg ez a fapados internetes diagnosztizálás sem normalis. Főleg ha a pszichiáter sem diagnosztizalt 4 alkalom utan
2020. dec. 8. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!