Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen bajok lehetnek,ha...

Milyen bajok lehetnek,ha valaki hosszú ideig nem aludjak ki magát, nagyon keveset alszik?

Figyelt kérdés
Sok idő kell hozzá,hogy veszélyessé váljon? Úgy tudom,simán be lehet kattanni tőle,meg pánikrohamot válthat ki.

2020. dec. 7. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Hallucinálhat, elájulhat, nem képes megkülönböztetni a valóságot az álomképektől, stb. De ez csak mesterségesen fordulhat elő, előbb-utóbb a szervezet be tudja pótolni az alvást.


A gond inkább azzal van, ha hozzászokik a krónikusan kevés alváshoz, és a népesség nagy része ilyen. Alacsonyabb ingerküszöböt, fáradékonyságot, betegségekre való nagyobb fogékonyságot idézi elő.

[link]

2020. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Egy időben nagyon keveset aludtam, sokat autóztam.

Volt, hogy sok száz kilométerre egyáltalán nem emlékeztem, amikor megérkeztem. Volt, hogy megérkeztem és kiszállás közben bealudtam (igazából bár mikor azonnal elaluttam, ha nem voltam aktív). Gyakran hallottam, hogy ismerős, vagy rokon a nevemen szólít. Mindenre "felizgultam", ami akár csak utalás volt egy nőre, de az ágyban nem sok kedvem volt "teljesíteni". Ha sötétben vezettem, tisztán láttam fekete macskákat vagy köpenyes embereket átszaladni előttem. Viszonylag gyorsan kiszálltam, mert nem éreztem túlélhetőnek. Amikor abbahagytam, még sokáig, ha kormány mögé ültem azonnal elálmosodtam.

2020. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Memóriazavar, koncentrációzavar, balesetek, immunrendszer leggyengül
2020. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenféle


Pszichozis, depresszió, szorongás, hangulati ingadozások, ingerültség, memória zavarok, stb.

2020. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] ebből a videóból mindent megtudhatsz
2020. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nem vicces játék, akár pszichózis, téveszmék, evészavar, pánik, pulzus és vérnyomás problémák... nekem így kezdődött a pszichiátriai pályafutásom, 8 nap ébrenlét után. Nem ajánlom
2020. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!