Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax mennyi idő után ürül ki...

Xanax mennyi idő után ürül ki a szervezetből? Illetve mennyi idő után ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Ha pl. 3 heten keresztül szedtem rendszeresen mindennap 0,25mg-ot, akkor a szedés abbahagyása után 2-3nappal már ihatok? Vagy sokkal több idő kell a kiürüléshez?

2020. dec. 9. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Muszáj az az alkohol? Miért szedtél frontint?


Miért hagytad abba?


Egyébként 6-12 a felezési ideje, számolgasd ki.

2020. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert már kezdem jobban érezni magam csak az utóbbi idő alapból húzós volt plussz azt mondta a doki hogy nem is muszáj rendszeresen szednem csak ha érzem hogy jön a roham(pánik)

Illetve már annyira vágyom hogy egy kicsit felszabadultan iszogassak a barátaimmal már annyira hiányzik

2020. dec. 9. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

2


Ez esetben oké, de én mondjuk nem javallom



Kezdel jobban lenni, miért szükséges ezt rizikózni?


Én évek óta nem iszom, ha ilyen esemény van, iszom alkohol menteset, ami szerintem még finomabb is!

2020. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az érezhető hatása 6-12 óra alatt elmúlik. A nem érezhető hatása 24-36 óra alatt. Teljesen 3-5 hét amíg kiürül.

2 nap után már nem veszélyes alkoholt inni, de mondjuk nem javasolnám. Egyrészt másnaposabb lennél, mint normál esetben, másrészt ha nem vagy beton stabil idegileg, akkor visszaeshetsz egy berúgástól is.

2020. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 XDdagadt válasza:
58%

Semmi bajod nem lesz ha iszol


Én simán szoktam inni is rá soha nem lett semmi bajom se

2020. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5


Hát, a hülyeséged mondjuk nyugodtan magadnak...

2020. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!