Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzemm a pszichológus...

Úgy érzemm a pszichológus folyamatosan lekoptat.ez lehetséges lehet? vagy ő neki ezt meg kellene mondania? El akartam neki mondani valamit de nem tudtam, és ez miatt már kétszer hívtam telefonon. (járvány miatt nem megyek most be)

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég kellemetlen lehetne, ha ezzel szórakozna valaki. Én attól tartanék, ha rám nem lenne kíváncsi csak másokra.

Nincs kiírva, vmi a honlapra, vagy a rendelőre?!

Előfordul, hogy változás történt, amit utólag tudsz csak lekövetni.

2020. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefonon beszélünk egy ideje, egy hete ő hívott, sokat beszélt alig mondtam neki valamit, aztán hívtam 2 szer de nem tarott 5 percnél tovább a hívás. Azt hittem vele megtdom beszélni a problmám de nem.
2020. dec. 9. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor a következő hívásra jegyzeteld fel, amit el szeretnél mondani és mondd el.

Lehet más dolga volt épp akkor.

2020. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot tőle és akkor beszéljetek (akár telefonon, akár online). Ha olyankor hívod, amikor ő éppen másik pácienssel foglalkozik vagy a munkaidején kívül, akkor nem köteles végighallgatni. Gondolom felvette, meggyőződött róla, hogy nem élet-halál kérdése és utána meg rövidre zárta. Attól, hogy pszichológus, még ő is ember és neki is van magánélete meg szabadideje.
2020. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, kérj időpontot, azt hittem ebben van rendszeretek szerintem az elvárható.

Másrészt lehet rossz érzésed... Te választottad esetleg vmiért.

Mondju bízni kell bennük.

2020. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi majd Jung és Freud megbeszélik.
2020. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!