Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 48 kg-al kezelnek anorexiát?

Griffincube kérdése:

48 kg-al kezelnek anorexiát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anorexiás vagyok.

(Tehát beleillek a diagnózisba, sajnos minden jellemző rám, bár sok időbe telt beismernem.)

De 171 cm vagyok,48 kg, (61kg-ról fogytam le) és nem hiszem hogy ilyen arányokkal komolyan vennének.

Tehát ez nem egy súlyos kategória, a mentális része nálam is jelentkezik de a fizikai megjelenésem nem vékony.

Így is kezelnének?



2020. dec. 9. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
16.42-es BMI-vel egészen biztosan kezelni fognak! 17 alatt már muszáj is. 52 ehhez a magassághoz a szélsőérték. Már rég nagyon vékony vagy csak nem hiszed el de nagyon bátor hogy segítséget kérsz, kitartást :))
2020. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%
Hogy fogytal le?
2020. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
17,5 BMI alatt már hivatalosan anorexiásnak számítasz. Ha 15 alatt lenne, akkor már egyből a kórházba küldenének. Így még járóbeteg ellátásban kezelnek, úgyhogy jelentkezz mielőbb!
2020. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Minden bizonnyal igen. Az orvosok gyógyítani szoktak. Ez alól a korona a kivétel, az anorexia nem.
2020. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!