Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáterem állandósult...

A pszichiáterem állandósult szorongásra , enyhe depresszióra miagen és frontin, ill. altató szedését javasolja este. nem tudom, hogy pl. este a egy időben vegyem be a 3 féle gyógyszert, vagy hagyjak közötte 1-1 óra szünetet. Hogy hatásosabb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fúha. Este biztos hogy kell a frontin, ha veszel be altatót?

az antidepresszánst, nem reggelre írta fel, vagy hogy?

Remélem, a nyugtatót és altatót, csak az antidepresszáns hatásának kialakulásáig gondolja szedetni veled, azokra csúnyán rá lehet szokni.

2020. dec. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En itt az altatot nem ertem. A Frontintol aludni is jol lehet, es sokkal artalmatlanabb, mint az altato. Kiveve ha sulyos alvaszavarod van, de akkor atmenetileg szabadna. Mert az nem pihenteto alvas.
2020. dec. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Van egy idős néni ismerősöm aki minden este 1mg frontin mellé kap még altatót is és úgysem biztos hogy jól tud aludni.

Az orvos tudja miért írja ki neki.. Itt felesleges ezen kattogni. Se orvosok se gyógyszerészek nem vagyunk.

2020. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosak! Én igazából arra lennék kíváncsi, hogy este a a 3 félét egyszerre célszerű bevenni? Vagy legyen közöttük 1-2 óra szünet? Értelem szerűen az altatót legkésőbb.
2020. dec. 13. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én a nyugtató és az altató között hagynék egy óra szünetet legalább
2020. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
...és az antidepresszánst még korábban , mint a nyugtatót? vagy azt lehet együtt?
2020. dec. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!