Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg lehet első ránézésre...

Meg lehet első ránézésre állapítani egy emberről, hogy bipoláris zavarban szenved?

Figyelt kérdés
És mennyire súlyos ez a betegség?

2020. dec. 13. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani első ránézésre, másodikra sem.

Súlyos is lehet, van bipoláris ismerősöm. Vagy nagyon jól érzi magát, csinálna mindent, vagy hetekig/hónapokig mély depresszió. A depressziós időszakában én tudom hogy az, mert sokkal visszafogottabban viselkedik, és ritkábban is lehet vele találkozni.

2020. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre? Nem. Kivéve, ha a kezében van az ambulánslap a pszichiátriáról.
2020. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Csak kinezetre nem, de ha valaki kataton depresszios, vagy eppen a maniaja csucsat eli, es istennek kepzelve magat predikal, veri a penzt, kefel fuvel-faval, vagy eppen magara veszi az osszes fesztival ruhajat, azert latszik. De van, aki a legmelyebb depressziojat is kepes elrejteni, de ha nagyon ismersz valakit, ugysem ver at.
2020. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A sulyossaga meg nagyon attol fugg. Valakit arufeltoltonek sem engednek, mert a harom muszak rontja a hangulatvaltozasokat, valaki egyetemi tanar, vagy eppen epiteszeti ceget vezet. Ez eleg sokmkndentol fugg.
2020. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

#3 a szexualitás MAGÁNÜGY,te szerencsétlen.


Kinézetre senkiről nem állapítható meg. Rólam se mondaná meg senki, hogy skizofrén vagyok(gyász miatt).

2020. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél te már mániással?:))
2020. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Gyász miatt senki nem lesz skizofrén! Honnét szedted ezt a butaságot?
2020. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi megérezzük gyakran egymástól néha.. volt, hogy a belvárosban egy másik társasággal haverkodtunk és éreztem a lányon, hogy valami nem oké, odébb hívtam és rákérdeztem, hogy mániás-e. És elsírta magát, a vállamra dőlt, és azt mondta, hogy most halt meg a nagyija és az hozta most ki belőle, pedig jó ideje egyenesben volt.
2020. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, de elrejtem mert félek a környezetemtől. 1 perc alatt a nevetésből lehet rossz kedv és fordítva. Most épp pont a közép ponton vagyok, ami csak hetente egy két nap, aztán hírtelen indul a hullámvasút.
2021. jan. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9# Szedsz gyógyszert ??
2021. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!