Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális személyiségzavar?

Antiszociális személyiségzavar?

Figyelt kérdés

Hogyha nem bírok emberek közt lenni, mert zavarnak, nem bírom elviselni a jelenlétük, s úgy érzem hogy csak egyetlen 1 embert lennék képes elviselni magam mellett, aki még nem tudom hogy ki lenne az, akkor antiszociális személyiségzavarom van, vagy sem? Még valamit hozzafűznék: nagyon durva szociális szorongásban szenvedek.Viszont utána olvastam az antiszociális személyiségzavarnak és azt írta több helyen is, hogy a 3 alapvető dolog, ami leírja őket: nem szeret, nem szorong, nem tanul. Nos, ebből 2 igaz is, viszont az egyik csak félig.. mivel én utálok emberek közt lenni, de mégis egyetlen egy embert tiszta szívből képes lennék szeretni..

amúgy depressziós vagyok és folyton magányra vágyom. Hagyjuk.. Teljesen össze vagyok zavarodva. Nem értem mi történik velem



2020. dec. 13. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az antiszociális személyiségzavar teljesen más mint amiről te beszélsz.

Neked szociális fóbiád van, és ahogy mondtad depressziód

2020. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Depresszió, majd ha jobban leszel ezek is "javulni fognak, remèlehetõleg. Èn voltam ilyen is olyan is de mostmár teljesen jól vagyok 😊 Ne aggódj emiatt, csak tedd azt amire most vágysz, ezesetben magányra.
2020. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Antiszociális személyiségzavar mást jelent. Azok akik ebben szenvednek pszichopaták és szociopaták. Nagyon durva szociális szorongás szinte teljesen kizárja.

Inkább az amit az utolsó ír, de ha nagyon zavar, akkor menj pszichológushoz.

2020. dec. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos nem az. Előny, hogy manapság mindenre rá lehet guglizni, de ettől még se te, se mi nem leszünk orvosok, úgyhogy érdemesebb lenne szakemberhez fordulni a problémával.
2020. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!