Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak magammal?

Mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Bánom az egész életemet, bánom minden egyes tettemet és lépésemet. Mentális beteg vagyok úgy érzem, hogy sehova se tartozom, van mindenki más és vagyok én.

Mindenki arra törekszik, hogy megvalósítsa önmagát én meg elszúrtam mindent.

Mindenki azzal jön, hogy fiatal vagyok és még nem késtem le semmiről.

Úgy érzem az én időm lejárt.

Egésznap fekszem az ágyban és azt várom, hogy bevehessem az esti gyógyszereimet és mehessek aludni.

Amikor felkelek reggel szomorúságot érzek, hogy ma is sikerült felébrednem.

Egésznap az öngyilkosságon fantáziálok és erről olvasgatok.

Ma összeszúrkodtam egy nagy késsel a lábaimat.

Pszichológus, pszichiáter, gyógyszer nem segít.

Semmi nem okoz örömet az életben. Nem tudok örülni semminek és legszívesebben meghalnék de még ahhoz is gyáva vagyok, hogy megtegyem mert félek ha elszúrom akkor még szarabb helyzetbe kerülök.

Nem a hozzászólásoktól várom a megoldást, szimplán kiakartam írni a gondolataimat.



2020. dec. 14. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én is mindig így keltem fel,az estéket vártam hogy aludjak.. Hozzá állás kérdése is neked is akarnod kell,hogy tudjanak segíteni neked. Kérlek ne bántsd magad,te is egy csoda vagy gondolj bele csodálatos ahogy leszünk.. Érték az életed..
2020. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed úgy, hogy lejárt az időd? Amíg életben vagy, az mind a te időd. Valamibe mindenképp kezdj bele. De most gondolj bele, alapból keserű vagy. Akkor ha belekezdessz valamibe, akkor az 1 vagy nem csinál semmit és akkor rosszabb nem lesz, vagy 2 megjön a kedved egy kis időre és jobb lesz. Például olyan van, ami nem okoz örömet, de szeretnéd, ha okozna?
2020. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz élni, de igazából meghalni sem akarsz. Szeretnél boldog lenni, de nem sikerül. Én is így vagyok. bocs, de nem tudom a megoldást, viszont megértem a problémádat. Jobbulást kívánok.
2020. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved beszélgetni, írj!
2020. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!