Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megkérhetem a pszichológust,...

Megkérhetem a pszichológust, hogy többet ne kérdezze meg, hogy vagyok, mert ez halál gáz és nagyon fura?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérheted.
2020. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legföljebb utána arról fogtok beszélgetni, hogy szerinted ez miért gáz meg fura :-) Nyugodtan mondd neki, mert szerintem fontos lenne tudnia, hogy te ezt furának találod.
2020. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ezt a kérdést. Nem tudok erre jól válaszolni.Mindíg pocsékul vagyok. Meg nekem ez túl "gyors". Egyből belém alar látni, nekem ez ilyesztő. Jobban szeretem ha az az eslő kérdés például, hogy mit csináltam a héten.
2020. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Mindig hall valami furát az ember itt, gykn.

Miért gondolod ezt a kérdését furának és gáznak? Komolyan érdekel.

Amúgy megmondhatod éppen, de szerintem ez gáz, és utána tényleg megkell beszélnetek.

2020. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a sztenderd kérdésük, de végül is neked nem kell pont erre válaszolni, hanem mondhatsz bármit, amiről beszélni akartál. Amúgy mitől gáz és mi benne a fura?
2020. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem lévőhöz, mert szerintem is teljesen jó kérdés, és én is csak tippelni tudok hogy mi lehet a problémád, és ez rád nézve negatív, nem pedig a pszichológusra.
2020. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is utálom ezt a kérdést, nem tudok rá válaszolni. Vagy kitérek előle valamivel és nem válaszolok, vagy pedig automatikusan rávágom “jól”. Nem értem, hogy ezt miért kérdezik meg vagy miért kell ezen kötelező jelleggel átesni. Szerintem szólj neki, hogy téged ez zavar.
2020. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Azért lényeges ez, mivel így a kliens kimondja hogy mi a baja. Így lehet vele valami használhatót kezdeni.


De biztos az ilyen iq huszárok mondják később hogy milyen gyatra pszichológusok vannak, akik a legfontosabb kérdés elől kitérnek egy 3 betűs válasszal.

2020. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
A pszichológusnál pont erről kéne beszélni, mivel máskor másokkal beszélve elterelheted a témát, de itt ő pont erre kíváncsi. Ennyi erővel menj el cukrászdába vagy sörözni a haverokkal, és beszéljetek fociról, vagy manikűrről.
2020. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!