Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy azt gondolom...

Az normális hogy azt gondolom ,hogy én végettem van a COVID és kijárási tilalom és sok felfordulás???

Figyelt kérdés
azt gondolom én végettem van a COVID és a kijárási tilalom mivel átmentem életem során nagyon sok rosszon éveken keresztül edztem amit beleöltem energiát stb az leírhatalan és nagyon megkeményedtem fizikalisan régen és sokat olvastam internetről még is nagyon sok rossz ért engem halálközeli élményekkel szellemekkel és még doppngoltam is!! Még is nem merek 29 évesen már jó idelye szbadon kijárni üldözési mániáim vannak habár amiken kersztül mentem nemis csoda 29 éves leszek sosem csókolóztam és még szexuális kapcsolatom sem volt!! Egy őrült szbadlábon van úgy gondolom és mivel a világ nem tudja ,hogy ilyen meber létezik mint én ezért lett ez az egész vírus !!! Még most is nagyon sok rossz én mivel én mint nagy sportoló és erős pszihiátriai gyóygszer ellenes aki elutasítt mindent még is beleggyeztem ´úgy hogy tudtam ,hogy rosszba lesz na belementem és múlt év nyáron is nagyon nagyon nagy fájdalmak még most is vannak a fejem tetején és tarkómban elviselhetelen érzés !!! Mindenem keresztül mentem lefogytam nagyon sokat akkor trorúrákat csináltam leírhatlan nyomorban voltam a pokolban áttéltem azokat akik leszurják magukot és elfoly a vérül köszönhetően egy könyv végett amit írtam amibe beleírtam az életemet és mivel belejaívottam azért kiszáltak bellem a szellemek akkor megoperáltak negemt voltam tüdőgyuladással a kórházban !! Kétszer psihiátrián,kiadtam kezemből egy készüléket amiben megfenyegettem az ismerőseimet ,hogy leveszem a fejüket későbbikeben a lakásban teljesen fel voltam panolva megölöm hirtlen kifutott valki bellem és mint ha tényleg megöltem volna a haveromat akkor ugyanzokat áttéltem mint aki a szüleit megöli arról nem is beszélve elkezdtem titokban vsárolgatni figurákat létezik ilyen ember amilyen én vagyok isten csapása vagyok?? Miattam lehet a COVID?? szerintetek ??? Kihat egy ember élete amin keresztül ment a világra:: ????
2020. dec. 16. 23:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy mennyi idő alatt hoztad össze?
2020. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Már mint mit?
2020. dec. 16. 23:12
 3/69 anonim ***** válasza:
85%
Andris, a léted semmit nem befolyásol. Porszem vagy.
2020. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Azt mondod?
2020. dec. 16. 23:17
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban laksz? Csak azért kérdezem, hol ne merjek kimenni azbutcára mert hátha ott vagy...
2020. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Szlovákiában de miért nem mernek kimenni?
2020. dec. 16. 23:19
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy nehogy összefussak veled mert úgy tűnik közveszélyes vagy. De akkor nem fenyeget a veszély hogy kinyírsz nyílt utcán.
2020. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Nem bántott senkit de amikor kimondták hogy Gorkij paneloku démon távozik leírhatatlan ami volt az utcán ahogy közlekedtek az autók ahogy anyám beszélt leírhatatlan bűz ez nem galucinacio volt a többitől nem is beszelve
2020. dec. 16. 23:25
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most azoknak akik nem ismerik az Andris kérdéseket:

Ne keressetek logikát, mert nincs. Ő egy súlyosan beteg ember, nagyon durva téves képzeletekkel, üldözési mániával, paranoid skizofrén, a gyógyszereit nem szedi, mert azt hiszi démonok akarják vele megölni, orvoshoz nem megy, mert ott meg a pokol van (mármint szó szerint, azt hiszi az is a pokol része). 2-3 havonta jön neki egy kattanás, elkezd ilyen f@szságokat írkálni ide, tanácsot kér, de csak bele köt a tanácsokba. (Ja és küld egy privát üzenetet, hogy te ki vagy, honnan ismered őt.)

Szóval megspórolom az időtöket, szólok, hogy nem troll, nem ilyedős kisgyerek, csak egy szerencsétlen felnőtt beteg ember, akinek hiába adtok tippet, magyarázatot, ti lesztek a szarok amiért megpróbáltátok. Szivesen.


Andris te meg szólj anyádnak keresse meg a nyugtatóid és menny aludni.

2020. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Ez mind hazugsag
2020. dec. 16. 23:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!