Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El szeretnék menni pszichológu...

El szeretnék menni pszichológushoz de nem tudom finanszírozni ,mit csináljak? 19/F

Figyelt kérdés
Gyakorlati helyen ösztöndíjat kapok még 2 évig ami kb 2 alkalomra ha elég kis jóindulattal mert vidéken lehet kicsit olcsóbb. Szülők aztmondtàk ők ezt nem fogják nekem finanszírozni mert nincs semmi bajom,de nagyon erős szorongásaim vannak. De plusz munkát se tudok már vállalni mert így is sokat gyakszizok és túl vagyok hajszolva. Van TB s pszichológus a városba de arra nem mernék fogadni hogy az gyógyszeren kívül bármit segítene.
2020. dec. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem marad mas, csak az allami. Pszichologus nem irhat fel gyogyszert, mert nem orvos. Elmesz a haziorvoshoz, es kersz beutalot hozza. Ha a pszichologus nem mukodik, vagy nem eleg, akkor lehet tovabblepni, es a pszichiatert felkeresni. Az mas kerdes, hogy bejutsz-e meg ebben az eletben hozza, mert altalaban oriasi a varolista, de meg kell probalni.
2020. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozepiskolas vagy meg?
2020. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az az intézmény ahol tanulsz, kell hogy legyen náluk pszichologus
2020. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el az államihoz nézd meg mi van, de mondd meg, hogy gyógyszert nem akarsz hanem terápiát, mit tud javasolni.


És az anyagi helyzetedet meg pontosan gondold végig. Szóval, hogy tényleg mennyi pénzed van erre havonta és úgy csinálj tervet. De tudd pontosan tényleg, hogy mennyid van. Mert nem ugyan az, hogy nulla, vagy pedig havi két alkalomra van.

2020. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!