Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A metamfetamin egyszeri...

A metamfetamin egyszeri alakolommal való használata után okozhat végleges problémákat?

Figyelt kérdés

Van egy olyan gyanúm, hogy emaitt alakult ki a pánikbetegségem. De nem tudom hogy egyetlen alkalom es nagyon kicsi adag után is ilyen károsodást okozhat az idegrendszerben?

(a részleteket kifejtem privátban ha valaki tud segíteni)



2020. dec. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem nem.

A meth inkább azért kemény - mert alapból 24 óráig pörget - és utána még sok idő a lecsúszó is. Amikor valaki napokig/hetekig nyomatja akkor kikészíti az embert, mert ugye nem alszik. Ilyenkor jön haluzás, és a pánik, a teljes becsavarodás.

Egyszeri kisebb adag az inkább a speedhez hasonlít. Nem valószínű hogy kiváltana ilyen mentális problémákat..

2020. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont másfelől itthon nálunk a kristály meth nem elterjedt dolog. Inkább a Szlovákoknál van (pikó) meg ugye a Németeknél. Pl én 18 éve drogfüggő vagyok, és itthon nálunk sosem találkoztam vele. Viszont kint a Németeknél tök egyszerűen hozzá lehetett jutni. Itthon nálunk amit speednek árulnak mostanában az sem amfetaminos. Ugyanolyan az állaga, szaga, íze stb - de mégis valami dizájner drog. A hatása általába hasonlít az igazihez, bár van amelyik rövidebb. Nagyon sok ilyen analóg van manapság, és ezért az egész eléggé kiszámíthatatlan. Ha ilyesmibe futottál bele, akkor még az is elképzelhető hogy tényleg a drog hozott ki valamit, vagy hazavágta a idegrendszered. Viszont a meth az csak tartós használat mellett készít ki. (De ez csak az egyéni véleményem.)
2020. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Kiskörömnyi mennyiségtől nem lett baj se aznap, se másnap.
2020. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Inkább az a kérdés, hogy metanfetamin volt e amit beszedtél? Vagy csak azt mondták

2021. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

4 vagyok


Kristálytól viszont lehet. El kéne dönteni, hogy mit szedtél be!!

2021. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!