Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miknek lehet a tünete?...

Ez miknek lehet a tünete? Akinek volt/van ilyene, neki mi okozta?

Figyelt kérdés
A fizikai érzelmeim nem egyeznek meg azzal, amit pszichésen átéltek. Például egy csomószor sírok, úgy, hogy belül nem érzek semmit. Hasonlóan egy csomószor vettem észre, hogy mosolygok, meg kielégülten nézek, pedig közben nem érzek semmit. Egy csomószor megkérdezik miért vigyorgok, és akkor tudatosul bennem egyaltalán, hogy mosolyogtam és az is, hogy totál ok nélkül. Még az is ilyen, hogy gyakran beszélek ingerülten, pedig nem vagyok az. Míg erre az utóbbira valamennyire oda tudok figyelni, addig pl a sírós részével nem tudok mit kezdeni. Egyszerűen csak jön és nem múlik el. Nem ilyen zokogós csak a könnyem folyik, meg szomorú az arcom. Persze van amikor meg tényleg szomorú vagyok, és nevetgélni kezdek, mintha egy viccet olvasnék. Ez már régóta így van, eddig nem foglalkoztam vele, viszont mostanra annyira összezavarodott bennem, hogy gyakorlatilag nem tudom eldönteni, hogy mikor mit érzek. Vagy hogy érzek e valamit az adott pillanatban. Olyan mint a csuklás, csak jön és valamikor random eláll. Ezen az egészen az utóbbi időben valamiért eléggé bepánikoltam. De nem tudom miért.

2020. dec. 26. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust! Ő nagyobb eséllyel fog választ adni a kérdésedre, mint itt bárki.
2020. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!