Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt már tapasztalata...

Akinek volt már tapasztalata borderline személyiségzavaros autistával, az megosztaná itt a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Részletes beszámolóknak örülnék.

2020. dec. 27. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én az vagyok
2020. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

18 éves koromig elemente de autiste voltam, azután kaotam az obszesziv kompulsziv diagnózist. Nálunj, Nagyváradon ezek a nevei a betegségeknek, nincs rá magyar szó.

Szerintem borderline is kell hogy legyek cdak arra nem jöttek rá. Mert utánaolvastam a borderlinenek hogy nem látják az életük értelmét inkább meghalni akarnak, nem tudnak meglenni a munjahelyeken se az emberekkel mert hamar megunják, kiégnek s akkor ha tovább kell maradniuk ott vagy avval akkor sértegetni kezdik. De magukba se tudnak élni, kell egy gyám aki megmondja nekik hogy mit csináljanak, nem intézhetnek hivatalos dolgokat pl. Ház eladás vagy hagyatéki. S ha valami zavarja őket az egész világnak elmondják. Én is ilyen vagyok csak valahogy nem jöttek rá hogy borderline lehetek. Vagy a pszihiáterem buta vagy Ronániában lehet nincs ilyen betegség, mint ahofy az autistákat is 18 éves koruk után nem autistának írják be hanem egyik skuzifrénuás, masik szemilyuségzavaros vagy más dolgokat. Romániában valahogy másként van.

2021. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te tényleg beteg vagy :-)
2021. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!