Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem értéktelennek,...

Miért érzem értéktelennek, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten szeretek írni, ám mindig van hullámvölgy az életemben. Régen volt olyan időszak, amikor napi szinten írtam, ám mintha egy kis hang azt súgta volna hogy senkit sem érdekel, amit írok és értéktelen az egész. Ezek után fél évig nem írtam semmit sem, aztán megint rámjött az írhatnék egyik napról a másikra ám egy idő után megint kihagytam 3 hónapot. Most két hete ismét írok, ám megint abba akarom hagyni ugyanis bennem van az az érzés, hogy nagyon szarul írok és senki sem kíváncsi arra, amit felrakok a netre.

Hogy tudnék ezen változatni? Már nagyon elegem van, hogy minden este ilyen tudattal alszok el, hogy amit írok az sosem jó, bezzeg más ebből a sztoriból sokkal jobb dolgot ki tudna hozni stb..



2020. dec. 27. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten érdekelne!
2020. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Wattpadon írok, privátbam elküldöm a profilom vagy az egyik sztorim.


Az a baj egyébként, hogyha meglátok egy sztorit, ami szerintem jobb mint az enyém elkap az az érzés, hogy inkább hagyjam abba, mivel mások sokkal jobbakat írnak mint én. És ahh, kezd felemészteni ez az érzés

2020. dec. 27. 01:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy az egyben ugyan így vagyok én sem tudom átlépni ezt az akadályt ezért nincs egy sztorim sem amit betudtam volna fejezni
2020. dec. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is már számtalan történetbe kezdtem bele, kétszer annyi ötletem van, mint amibe belekezdtem, de mégis csupán egyetlen egyet sikerült befejeznem, de még azt is nagyon a béke segge alá gondolom tartalmilag, szóval good job to me😂
2020. dec. 27. 01:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ránéznék az oldaladra :)


Egyébként ha elkap ez az érzés, kérdezd meg magadtól, hogy miért írsz. Azért, mert élvezed, vagy azért, mert olvasottságot akarsz. Az én sztorijaimat sem olvassák túl sokan, de már akkor örülök, ha egy valaki végigolvassa. Egyszer-kétszer nekem is előjött, hogy tök felesleges feltöltenem, de aztán eszembe jutott, hogy ezt igazából azért írom, mert szeretek írni. Az már csak mellékes, hogy feltöltöm Wattpadra. Ha olvassák, akkor örülök, ha nem, nem baj. Én továbbra is írok, és feltöltöm hátha valaki rátalál.


Amúgy meg a te történeted, senki más nem tudná jobban megírni, mint te. Mert a tiéd.


Sok sikert! :)

2020. dec. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam anno egy történetet, végül 12 részes lett és még mindig nem fejeztem be 😅 nem töltöttem fel sehova, csak úgy magamnak írtam, mert jólesett. Szerintem te is arra koncentrálj, hogy neked tetszen a történet, az meg már mellékes, ki mit mond rá.
2020. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!