Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az egyik ismerősöm egy csaj...

Az egyik ismerősöm egy csaj azért vagdossa magát mert egy játékban nem ismert ember vagdossa magát? Normális?! Be jelentsem valahol?

Figyelt kérdés

Nos egyik ismerősöm ez a lány. Nevezzük Vikinek. (Nem az a neve)

Viki 2019ben megismert egy játékban, utána discordon egy srácot, neki Dani neve. Dani 30 éves Viki 22.

Nem ír vissza a csajnak és néha csúnyán beszél, de ez csak hetenként fordul elő.

Ilyenkor vagdossa magát, és beszédi a mama cukorbetegség elleni gyógyszereit.

Viki nagyon rossz indulatú és sajnos már anorexiás lány. 42kg és 160cm!

Engemet most fel akar jelenteni a rendőrségen mert kapcsolatban vagyok a húgával, szerinte zaklattam... Úgy beszél velem mint egy kutyával és én akadályoztam meg az öngyilkosságát.

Azon álmodozott régen ha gyereke lesz megöli magát és a gyereket is. Be lehetne jelenteni valami pszichiátriai intézetbe? Mert má karikára ki van vele mindenem.



2020. dec. 27. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Semmi közöd hozzá, nem is ismered valójában. Kezelni pedig csak olyat lehet, aki beleegyezik, vagy ha magatehetetlen a családja, vagy gyám rendelkezik helyette.
2020. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem irl-be de ne zavarjon
2020. dec. 27. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

igen, pl. itt, ingyenesen hívható szám:


116-123

[link]


Próbálj meg óvatosan érvelni neki addig és majd kövesd, amit a szakember javasol. Meg némi fohász Istenhez(Jézushoz és Máriához), hogy jóra forduljon a dolog segít..

A legjobbakat és áldott napot!

2020. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2020. dec. 28. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
dik
2021. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!