Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális ha ezt érzem...

Ez normális ha ezt érzem másnaposan?

Figyelt kérdés
Bármikor amikor másnapos vagyok és haza érek a buliból kicsit depressziósnak, üresnek érzem magam érzelmileg.

2020. dec. 28. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől vagy az, ezt a kérdést tedd fel magadnak. Valami oka van, amit meg kéne oldanod. :) Magától nem lesz depis senki. Mindennek van oka.
2020. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol előhoz az emberből minden rejtett dolgot. Ha valaki agresszív típus, de józanul elnyomja, akkor kötekedő/verekedő részeg lesz. Ha valaki lelkileg nincs rendben akkor az ivás hatására előjön az amúgy elnyomott depressziója.
2020. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én is depisre iszom magam
2020. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szakemberhez is fordulhatsz. Kibogozza neked a dolgokat, ha egyedül nem megy.
2020. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-sel egyet értek. Valószínűleg van vmi lelki oka, én is így vagyok ezzel, hogy azt hozza felszínre, amit elnyomok. Érdemes elgondolkodni rajta és megoldást találni a lelki dologra
2020. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt. Igazából nálam az az oka, hogy imádom a társaságot, szeretek emberek között lenni. Na most, ha jól erzem magam egy bulin, ott sok az ember, sok az impulzus, utána minden olyan üres. Egyszerűen csak sajnalom hogy vége.

De masnap meg ugyanúgy visszajön a jókedvem.

2021. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kell egy hét is, hogy visszajöjjön az életkedvem egy berúgás után. Sajnos ez van.
2021. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es én is ugyanúgy vagyok vele 😥
2022. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!