Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen mentális betegség...

Kinek milyen mentális betegsége van ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Borderline
Bipoláris
Skizofrénia
Személyiségzavar
Több van egyszerre
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Emetofóbiám van, gondolom az is annak számít.
2020. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező: az általad vázolt opciók igen hiányosak, ugyanis pl hiányzik a legalapvetőbb: a depresszió, de a szociális fóbiát sem látom, mint ahogy a pánikbetegséget sem. És akinek nincs semmilyen? Lehetne egy olyan opció sem, hogy "semmilyen"


Kedves 1-es. Az emetofóbia valóban egynagyon gyötrő dolog, de véleményem szerint ez egy secunder betegség, azaz valami van a hátterében... ez kb olyan, mint az anorexia nervosa.

2020. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió
2020. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2 A fóbiáknak általában valamilyen trauma áll a hátterében, ugyanakkor nem emlékszem egy bizonyos esetre sem, amit esetleg úgy éltem volna meg, de ezzel sok emetofóbiás így van. Sőt, visszagondolva olyan, mintha egész életemben így lett volna. De biztos, hogy valami okozza.

#1 voltam.

2020. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam azokat amiket említettél,mert ezek érdekltek. Az első 3 a legdurvabb szerintem és azokba a depresszio is ott van. Aki meg sima depresszios az külön nem érdekelt.
2020. dec. 28. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
A borderline is személyiségzavar, miért írtad külön? Vagy akkor miért nincs ott a többi ismertebb személyiségzavar is?
2021. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Újabban mindenki bipolaris, pont leszarjak az orvosok mi bajod van .

Kapsz 3 gyógyszert, szedd be es gyere ha elfogyott.

2021. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!