Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találhatnék Kőbányán egy...

Hol találhatnék Kőbányán egy jó pszichiátert?

Figyelt kérdés
Én egy kőbányai anime rajongó tinédzser vagyok (16 év feletti), a mai napon rájöttem, hogy nem teljesen vagyok normális. Dühkitöréseim vannak apróságoktól, például attól, hogy nem kaptam meg a Playstationt karácsonyra a szüleimtől. Ok nélkül gyalázok másokat, és ha érvekkel találkozom, akkor még dühösebb leszek. Ráadásul úgy érzem, hogy a szűzességem miatt szexuálisan frusztrált is vagyok. Pszichológus nem elég, annyira súlyosnak érzem, hogy már pszichiáter kellene.
2020. dec. 30. 20:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt, az anime rajongás azért lényeges, mert úgy érzem, hogy emiatt csúszott félre az életem. Azt fantáziálom, hogy nagy házam van, gazdag és tanult vagyok, pedig sokszor még a helyesírással is gondom van. Ezért viszont hajlamos vagyok lenézni, lesenkizni, leprolizni embereket. Kell a segítség!
2020. dec. 30. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!