Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz okozta fejfájás?

Stressz okozta fejfájás?

Figyelt kérdés

Sosem voltam fejfájós típus. Mostanában azt érzem, hogy random elkezd fájni a fejem, de sosem a halántéknál és elől, hanem inkább hátul, vagy a fejtetőn.


Nagyon remélem, hogy csak a stressztől van ez, és nem valami komolyabb..


Valaki vélemény? Olvastam sok helyen, hogy valakinek elkezdett fájni a feje és random meghalt. Nagyon félek, egyetenesen rettegek ettől..


18/L



2021. jan. 1. 21:40
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
47%
Szia! Valòszinû, hogy vérnyomàsingazodàdod van, ezért fàj a fejed hàtùl ezért van ez a furcsa érzet! Probàlj lefekûdni idôben és, relaxàlni! Igyàl elég folyadékot! Minden jòt!
2021. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lazapannus válasza:
72%
Valószínüleg migrén amit okozhat stressz is.Az éhség vagy szomjúság, a kimerültség, is okozhat fejfájást. De ha hetekig periódikusan fáj a fejed akk valószínűleg tenziós fejfájásod lehet,ami legtöbb feszültségben élő embernél kialakulhat. De ha hónapokig tart akkor érdemes kivizsgálni mert az lehet krónikus is.
2021. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig fáj hátul, kissé be vagyok pánikolva😪
2021. jan. 2. 04:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan ebben a cipőben járok. Mi lett azóta?
2022. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Valahogy elmúlt magától, azóta nem jelentkezett ilyen😅
2022. ápr. 29. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Meddig tartott? Mert nekem már több mint 2 hete van és nem akar múlni. Csak néha erősebb.
2022. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-3 hétig
2022. máj. 2. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!