Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok tippeket adni, hogy...

Tudnátok tippeket adni, hogy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Egész eddigi életemben úgy éreztem, hogy nem találom helyem a világban. Kezdem az elején. A szüleim sosem jöttek ki jól egymással, minden nap veszekedtek. Volt hogy apám reggel elment kocsmába, és csak késő este láttuk, mikor részegen hazajött. Ezek miatt kiskoromban szorongtam, depressziós voltam, majd édesanyámmal elköltöztünk. Ezek után úgy éreztem, hogy a szüleim kétfelé szakítanak, sosem voltam elég jó mindkettejüknek, folyamatosak voltak a veszekedések, majd mikor anyám eltiltott apámtól, a pereskedés is elkezdődött. Mikor elkezdtem az iskolát, egyből egy olyan osztályba kerültem ahol senkit nem ismertem, és igazán sosem tudtam beilleszkedni. Mindig is kövér gyerek voltam, ezért persze kaptam is rengeteg beszólást, kiközösítést és hasonló dolgokat. Most gimiben vagyok 3.os. Nemrég megismertem egy zenét Joyner Lucas-tól, ADHD a címe. Utána olvastam ennek a betegségnek, megnéztem a tüneteket, és (lehet hogy ez erős feltételezés) úgy érzem, hogy ez rám illik. Tehát jelenleg nem tudom mit tehetnék, ezért szeretnék tanácsokat kérni, hogy hogy szerezzek barátokat, hogy fogadjam el ezt az egészet, de már azt is nagyon szépen köszönöm, ha ezt egyáltalán valaki végigolvassa. Boldog új évet Nektek!

Egy 17 éves gimnazista fiú :)



2021. jan. 2. 16:32
 1/1 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Elöször is, le kellene fogynod legalább egy kicsit! El kellene kezdened az uj Èvben a rendszeres sportot, ami kicsit átformálná a testedet az elônyödre. Napi szinten súlyzózás, elöször kevès sulyokkal csak 10 x majd idôvel lassan emelheted az edzèsedet. Ird le egy fûzetbe, hogy mennyit csináltál, igy nyomon tudod követni a teljesitmènyeidet. Egyèl sok feherjèt, mint a csirke, pulyka, marha, hal, tojás ès tejtermekek. Ezek a legteljesebb fehèrjeforrások,ami azt jelenti, hogy ellátja a testedet az összes esszenciális aminosavval. Amelyeket azért hivnak igy, mert a szervezet kèptelen önmagától elôállitani. Erôsitsed az izmaidat, ha testesebb vagy de izmos mellete az csak elönyt jelent. Ha èszreveszik az osztálytársaid, hogy edzed magadat, akkor könnyebben tudsz majd barátokat toborozni. Esetleg bevonhatnál majd iskolatársakat, ha jobb lesz az idôjárás a sportolásba, kèzilabdázás mindenkinek jó szórakozás. Pozitivan álljál a dolgokhoz, meglátod minden jobban fog sikerûlni. Hallgasd szabadidôdben a kedvenc zenèidet. Minden jót!
2021. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!