Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichologustol kérhetem hogy...

Pszichologustol kérhetem hogy csak 2 hetente legyenek talalkozok?

Figyelt kérdés

Jartam mar korábban egy adott problémával, 10 alkalmat voltam, sokat segített abban ami miatt mentem. Viszont soknak éreztem a heti 1 alkalmat, kényszerként éltem meg legtobbszor hogy mar megint menni kell, de amikor kihagytam 1-2 hetet akkor szívesen mentem és vártam, mikor minden heten mentem akkor meg sokszor nem jutottunk egyről a kettőre egy-egy ülés alatt.

Most megyek egy másik szakemberhez h segítsen egy helyzetben egy kicsit, szeretném ha alapból csak 2 hetente mennék, hátha elkerülhető az hogy pár hét után kényszernek érezzem és emiatt zarkozottabb legyek, ami nem vitt előre. Járt mar vki így?


2021. jan. 2. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megbeszélhető vele
2021. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy így jobb lenne neked, ő meg eldönti, hogy elég-e ennyi találkozó.
2021. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze. Megbeszélhető vele. én pszichiáterhez mentem. Az elején két hetente jártam hozzá, majd mondtam, hogy havonta szeretnék jönni. Így most havonta járok hozzá. nincs ebből probléma.
2021. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én havonta 1x járok csak pszichológushoz, számomra elég ennyi is, hogy eltudjam mondani a problémáimat, a félelmeimet és hogyan kezeljem. Persze ez kezeléstől is függ.
2021. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!