Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szegeden jó pszichiáter?

Szegeden jó pszichiáter?

Figyelt kérdés

Egy ideje a durva hangulatingadozások, szélsőségek irányítják az életemet. Egyre több kárt tesz a kapcsolataimban, jegyeimben és egyre több öndestruktív hülyeséget csinálok. Mivel az egész a fejemben van és én okozom magamnak a problémákat

én nem tartom érdemesnek elmenni(elég bajt okoztam már ezzel, nem akarom, hogy még pénz is kidobódjon rá), de a szüleim mindenképp el akarnak vinni. Emellett nagyon nehezen bízok meg az emberekben/nyílok meg, úgyhogy segítene ha valaki olyanhoz kéne mennem akiről hallottam pozitív véleményt.



2021. jan. 3. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sarungi Emőke, de szerintem nincsen nála időpont. Továbbá, ha esetleg egy kicsit távolabb is szóba jöhet, akkor Kecskeméten Dr. Pászti Zsolt.

2021. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dr. Álmos Péter

Én ápoló vagyok, konzílium miatt hívták a mi osztályunkra egy beteghez, a legjobb szerintem! Nagyon emberközpontú és segítőkész. Gyors javulást!

2021. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dr. Lázár Bence Andrást semmi képpen sem ajánlom. 5 perc / 20.000 Ft. Annyiból állt a vizsgálat, hogy az előző leletemet lemásolta, elkezdte fikázni az előző orvosom korát (pecsétszáma alapján), meg a felírt gyógyszerét. Amikor el próbáltam neki mondani a problémám, akkor nem figyelt rám, folyton csak annyit mondogatott, hogy "Aha".... Xanax SR-t, írt fel, 2*1 tablettát, és 1 hónap múlva kontroll.... Szóval ismét újabb orvost keresek.
2022. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!