Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai betegek, nektek...

Pszichiátriai betegek, nektek milyen tapasztalataitok vannak az alkalmassági vizsgálatokon (főleg, akiket bipoláris zavarral diagnosztizáltak, és volt már öngyilkossági kísérletük, de egyébként többdiplomások)?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ez engem is érdekelne!:)

Bár nekem azt mondták, hogy ugye kötelesek vagyunk elszámolni a papírjainkkal, de pszichiáter igazolhatja, hogy ennek ellenére alkalmasak vagyunk munkára.

2021. jan. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Mindig elhallgattam, hogy lenne pszichés bajom és persze az ehhez kapcsolódó gyógyszereket is. Hisz hazánkban megbélyegzik az ilyen embereket és gyorsan megválnak tőle. Én több diplomás bipoláris vagyok, de jobb hallgatni.
2021. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Én is elhallgattam. Erre egyszer, amikor el mertem menni táppénzre MEGFÁZÁS MIATT! A főnök megalázott a közvetlen felettesem előtt, azt kérdezte, hogy nem szedek én pszichiátriai szereket? Az üzemorvos mondta neki-ezt állította. Lekértem TB ügyeknél(ügyfélkapun keresztül) , hogy kérdezte-e le orvos az anamnézisemet, de nem!


Azóta se tudom, hogy blöffölt, hogy kiszedje belőlem, vagy tényleg valahogy belenézett az orvos, és titoktartási szabályt szegett.... Bárcsak meg sem születtem volna. Ez nagyon szar élet. Van, amikor a legmagasabb dózis antidepi mellett sem vagyok képes gondolkozni, emléket előhívni, nem jutnak eszembe a nevek, nem tudom követni egy film cselekményét, elsírom magam az utcán. Egyszer nem bírtam felkelni dolgozni menni. Ilyenkor szó szerint Zombi vagyok.


Máskor reggel több km-ert lefutok, 8 óra munka, főzés, takarítás vagy kondizás. Vág az eszem, mint a borotva. Volt olyan, hogy annyira pörögtem, hogy vad idegenekkel összeismerkedtem egy szórakozóhelyen, aztán velük buliztam tovább egy bérlakásban, a barátaimat meg otthagytam a helyen. Csináltam 40ezres mobilszámlát, szexmániás voltam.

2021. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!