Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségben, szorongásban...

Adi95 kérdése:

Pánikbetegségben, szorongásban meg lehet halni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy éve körülbelü eleg rosszul mennek a dolgaim és szokszor érzek szorongás, pánikszerű érzéseket, azt akarom megtudni, hogy le lehet-e ezt küzdeni gyógyszerek nélkül és hogy meg lehet-e ebbe halni?

#pánik #Sorongás
2021. jan. 4. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez, majd ő eldönti, hogy van-e szükséged bármilyen gyógyszerre, vagy csak a "fejedben", a gondolataidban kell rendet tenni. De belehalni biztosan nem fogsz tudni, így kár ezen rágódni.
2021. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Nem lehet belehalni, mivel ez nem fizikai betegség, hanem mentális. Pszichológus, pszichiáter segíthet.
2021. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem stressz alapú szívritmuszavarom van (tehát 'szervileg' egészséges a szívem). Én is aggódtam, hogy meghalhatok-e pl amikor össze-vissza ver a szívem. Az orvos azt mondta, hogy emiatt nem, viszont hosszútávon tönkreteheti a szerveket a stressz.
2021. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
A szővődményeibe bele, ezért is kell kikezelni.
2021. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat
2021. jan. 4. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!