Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség okozhat ilyen...

Pánikbetegség okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
Napközben rosszul lettem. Erős szívdobogás, leizzadtam, nem kaptam rendesen levegőt, szédültem. Kb egy fél óra alatt átment. Két nap múlva újra előjött. Azóta éjjel nem tudok aludni, attól rettegek, hogy jön a roham, és újra átélem. Szorongok egész éjjel, félek az éjszakától. Beszedtem egy frontint este, azzal végigaludtam az éjszakát. Elmentem a háziorvoshoz, csinált EKG-t, minden rendben van. Azt mondta, ez tipikusan pánikbetegség, keressek egy pszichiátert. Mi fog történni a pszichiáternél? Rendbe fog ez jönni?? Éjszakáktól borzasztóan félek.

2021. jan. 4. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust keress, mert a pszichiáter gyógyszerrel elfedi, amihez hozzá lehet szokni, és viszlát. A kialakulásának oka van, és azt pszichológus segít kibogozni. Addig is keress rá a neten, önsegítő módszerrel is meg lehet magaddal értetni, hogy nem vagy életveszélyben, megfelelő légzéstechnikával elmúlik.
2021. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pszichológus olyan legyen, aki kiképzett terapeuta, mert különben ennek sincs értelme.
2021. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 noncsita válasza:
100%
Csak gyógyszert ne! Frontint is felejtsd el. Tudatosítsd magadban, hogy ez csak pánik,amikor jön a roham, ismételgesd magadnak, hogy "haha, megint csak az agyam szórakozik velem, nincs semmi bajom", akkor egy idő után túl leszel rajta :) de tényleg ne kövesd el azt a hibát, hogy gyógyszerezel rá
2021. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3 évig voltam pánikbeteg, tudom mit érzel, én kigyogyultam gyógyszerek nélkül, egy kis életmód váltás kellett. Azaz le szoktam a cigiről, semmi alkohol, se koffein, több mozgás, meg ha teheted akkor gyógynövényekkel próbálkozz, marmint gyógyteákkal.
2021. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!