Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljal ha már nem...

Mit csináljal ha már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Miutan leérettsegiztem de azelőtt is nem voltak haverjaim se barátnőm és mai napig nincsenek beszélgetőtársaim. Az életben sem teljesítek jól nem vesznek fel sehova dolgozni hiába voltam mar egy pár állásinterjún. Ez megy mar lassan 10 éve mert most vagyok 28 éves és sehol nem tartok. Mindig kuzdottem mindig probáltam segitseget kérni de senki sem segit se munkában se semmiben. A szulokre sem szamithatok tehát semmi lehetosegem nincs. A munkanelkuliseg es a maganysag meg kikeszitett es igy is sokaig birtam de a szervezetem feladta ezt erzem jelenleg.

28/F


2021. jan. 4. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy gyárba csak felvesznek. Oda mindig kell munkás.
2021. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú történet :(

Az a baj, ha nem tudjuk, hogy másoknak mi baja volt veled az állásinterjún pl, vagy a barátkozásban, akkor nehezebb segíteni. Szerintem mindenki ilyenkor annyit fog tudni mondani, hogy próbálkozz tovább, sikerülni fog. Tudom jól, hogy ez nagyon rossz válasz és semmit nem segít.


Annyit tudok tanácsolni, hogy valami olyan munkát próbálj keresni, amihez nem kell nagy szaktudás, mert azért még több évet tanulásara használni, mikor lehet a végén az sem válik be, nem biztos, hogy a legjobb terv. Az ilyen munkák általalában gépekkel foglalkoznak és hasonlók, de persze több fajta is van. A barátkozásban pedig azt próbál, szerintem jó taktika, hogy random emberekkel, akiket egyedül látsz kezdj el ismerkedni, és az elején szögezd le, bár olyat is lehet, hogy tudtukon kívül és csak a végén kérded meg, hogy mi volt a baj, vagy ő mit változtatna a te ismerkedéseden a helyedben. Ezzel megtudod, hogy mások miért nem akarnak veled annyira barátkozni, lehet csak a stílusod rossz, azon pedig tudsz változtatni (rémelm nem túl zavaros). Egyébként ha szükséged van egy beszélgetőtársra, nyugodtan írj privátban.

2021. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!