Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a gyakori...

Hogyan szokjak le a gyakori kérdések oldalról?

Figyelt kérdés
Függő vagyok.. Minden reggel, este, napközben ezen vagyok.. Már próbáltam hogy kijelentkezek de akkor is vissza beléptem másnap

2021. jan. 5. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
menj dolgozni
2021. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Orbán Viktor miért van a kulcsszók közt? XDD
2021. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt mondom, amire az első is gondolhat: Lehet, hogy ebben a passzív időszakban nem tudod magad annyira lekötni. Ezen kívül próbálj mondjuk csak esténként feljönni, és ennyi. Mellesleg ha hasznos, terjedelmes, segítőkész válaszokat írsz, és leköt, hogy részt veszel egy vitában, akkor nem szégyen, ha esetleg órákat is itt töltesz. De ha te ennek érzed, azzal sincs probléma. Napközben foglalkozz mással, és csak esténként gyere fel ide.
2021. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
...Ja amúgy tényleg... Orbán Viktornak ehhez mi köze?
2021. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 fogok, de még nem tudom milyen munkám lesz 16 évesen


Vannak napi programjaim de nem csinálom mert ez az oldal mindig leköt..

2021. jan. 5. 11:32
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
troll kérdéseket írsz és lebannoltaotd magd, akkor nem tudsz visszaregizni. Probléma letudva
2021. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldtem neked privit, nem figyeltem,hogy 16 vagy. Ha elolvastad,és majd 18 leszel,lehet róla szó,elnézésedet kérem.
2021. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Megfogadod magadnak, hogy csak iskola és tanulás után jössz erre az oldalra, és megtartod.
2021. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szidjad itt a mocskos búzikat. Tutira letiltanak.
2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!