Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is alakult ki pánikbete...

Másnál is alakult ki pánikbetegség, szorongásos zavar a karantén időszakaiban 2020-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen írjátok le a történetetek, tapasztalataitokat esetleg hogy mitől lettetek jobban? Sajnos nálam is kialakult egy erősebb pánikbetegség és szívesen meghallgatnám a tanácsaitokat. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 5. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mivel sokkal több időm van magamra, így azt vettem észre, ha nem foglalom le valamivel (egyetemi tanulás, sorozatok, stb.) akkor elkezd hülyeségeken kattogni az agyam, mint például a halálon.


Nekem megoldás volt az, hogy új hobbikba kezdtem bele, illetve rendeltem egy csomó, számomra érdekes könyvet, aztán most így megvagyok. Foglald le magad, ha össze akarnám foglalni röviden.

2021. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
nekem a depresszióm jött elő 10 év után, egyelőre ott tartok, hogy ráment a munkám és emiatt még rosszabb lett minden :D tanácsot nem tudok adni azon kívül, hogy erősnek kell maradni, de hátha mond majd itt valaki valami jót :)
2021. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az elso valaszolo engem is pontosan leirt :D Amellett a stressztol nagyon elkezdett hullani a hajam ugy 2020 marcius-aprilis kornyeken de szerencsere minden rendben van mar. Sajnos ez van mikor tul sokat van egyedul az ember :D De minden fejben dol el! Nem szabad stresszelni !!! Neztem vagyany sorozatokat a Netflixen
2021. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Ram inkabb az jellemzo,hogy nem szeretek "bent ulni", nem lehet menni bulizni stb. se.Ossze vagy zarva a csalsdtagjaiddal 0-24ig es ez kisse idegesito,mert nincsen egy perc nyugtod se.
2021. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Köszönjük meg Orbikának és az opcsi törzsecskéjének, akik 0-24 szajkózzák, hogy "minden élet számít". Kivéve persze azokat akik a következetlen korlátozások miatt öngyilkosok/lelki betegek lettek/belehaltak az ellátatlanságba, mert vakbélgyulladással váratták az orvosok, hátha "covidos".
2021. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
#5, az megvan, hogy világszerte ez megy? jóbarátom németországban szenvedett 1 hétig covid osztályon, törött lábbal és 2 törött kézzel, 1 hétig meg se vizsgálták, ha jól tudom ott nem Orbán és az "opcsi törzsecskéje" irányít..
2021. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek sz.r volt ez az egész, és a legelszomorítóbb, hogy nem tudni mikor lesz vége, ha egyáltalán vége lesz.
2021. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is a karantén elején volt életem első pánikrohama, gáz, de kihívtam a mentőket is, kellett pár nap amíg lenyugodtam. Engem a bezártságtól kívül a munkahelyem stresszelt le nagyon, nagyon nyomták lefelé a stresszt amit már nem bírtam. Aztán tavasszal le is építettek, azóta vagyok nyugodtabb, mert a munkanélküliség gel járó stressz is jobb mint amit az utolsó helyemen csináltam.
2021. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem szocialfobiam van es nagyobb tomegbe metron vagy belvarosba nagyon nagy szorongasok szoktak elkapni vagy esetleg panikroham mert mar arra is volt pelda.. eppen ezert vendeglatasban dolgoztam mert meg nem volt olyan eros a szorongas ha muszaj volt kimozdulni remegve de kimentem majd hozzaszoktam a munkahoz es egy egeszseges drukk volt bennem mindennap reggel de amint kileptem elmult igy mondhatni lekuzdottem batran jottem-mentem budapest utcain este majd jott a korona karanten es a leheto osszes tunetemet a duplajara emelte mert elzarva voltam az emberektol elszoktam toluk es nagyon durvan szorongsni kezdtem mar attol is ha boltba kell mennem..itthon sokkal tobb szorongas er mert kettesben maradok az agyammal es szorongok jelenleg ha ujra kinyit a munkahelyem szerintem nyugtatokkal tudom csak elkezdeni☹️
2021. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nem vagyok az a társas típus, inkább zárkózott vagyok, és amikor Újra elmentünk egy plázába szó szerint rosszul voltam (bekönnyeztem) a sok embertől, görcsölt a hasam stb.(még inkább zárkózott lettem a Covid alatt mint eddig.)Szóval nekem se tett jót.(Egyszer még az is megfordult a fejemben hogy, "minek élek?")De már jobban vok.(Habár sajnos eleve voltak szui
2021. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!