Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges, ha sokkal jobban...

Beteges, ha sokkal jobban érzem magam egyedül, mert amint hazaérek, elkezdek beszélgetni a fejemben másokkal és úgy érzem, többen vannak rajtam kívül a szobában?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt érrzem, hogy megfigyelnek, a függönyeimet oda is ragasztottam a falhoz. KÉptelen vagyok rendet rakni, és heti egyszer tudom magam rávenni a fürdésre (nem vagyok büdös). Az utcán folyamatosan szorongok, olyan, mintha elfelejtenék sétálni. Szorongással és borderrel már voltam diagnosztizálva, de félek ez valami más.

2021. jan. 7. 07:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez főként az utóbbi időben van így, de gyerekkorom óta "álomvilágban" élek.Néha észre sem veszem. Gyakran fontolgatom az öngyilkosságot, mert olyan, mintha szívnák el a gondolataimat
2021. jan. 7. 07:48
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A "fejedben" egyedül kellene lenned. Az ha magaddal folytatsz párbeszédet még nem gond, de ha több "hang", külön személyiségek, örült ötletek, stb., akkor nem zárnám ki, lehet ez kívűlről jövő manipuláció.
2021. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!