Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket ÉRZELMILEG hogy...

Titeket ÉRZELMILEG hogy érint(ett) a COVID19-helyzet? Szavazás LENN!

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Jobban érzem magam így, hogy többet vagyok itthon
Semleges, az életritmusomat nem befolyásolta jelentősen
A tavaszi időszak nehéz volt, mostanra hozzászoktam
A tavaszi időszak könnyebb volt, már kezd elegem lenni belőle, fogy a türelmem
Már az eleje óta magányosnak érzem magam, a bezártság nem tesz jót
Vegyes érzések, egyszer lenn-máskor fenn a hangulatom emiatt
Egyéb érzéseim vannak
56 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Alapból is évek óta itthonról dolgozom, utazgatni meg nem tudnék amúgy se a jó magyar fizetésből. A gyerek pedig még kicsi, nem jár közösségbe, szóval ezen a téren se változott semmi.
2021. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a gyógyfürdők

Hiányoznak de gondolom sokaknak

2 hetente szoktam menni

Gőz szauna jó meleg víz

Remélem hogy mielőbb

Lehetséges lesz

2021. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A gimi utolsó két évét tette nekem tönkre. Minden nap sírok szinte azok miatt a dolgok miatt amik elmaradtak (többek között a szalagavatóm), depressziós vagyok, és az anorexiám is ezerszer rosszabb lett, mert csak onnan tudtam megszerezni a kontroll érzését, miközben mások szabják meg azt is, mikor léphetek ki az utcára. Lefogytam 39 kilóra, a BPD-s tüneteim is erősödtek, ingerlékeny vagyok, állandóan veszekszem...
2021. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom és sok erőt kívánok neked így a gimi utolsó évére!


Teljesen megértelek, én is sokat sírok, bár én a magány miatt, mert jóformán 90%-ban egyedül vagyok itthon és a barátaim is valamiért eltávokodtak tőlem.

2021. jan. 12. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal is utáltam ezt a helyzetet, de akkor egy fokkal jobb volt, mert meleg volt kint, többet sütött a nap, későn sötétedett. Most még borzasztóbb így télen, legalábbis nekem semmi kedvem nincs ebben a hidegben kimenni az utcára és a korai sötétedés is kikészít, a maradék életkedvemet is elveszi. Pedig alapvetően én szeretek sétálni, kirándulni.

Március óta, tehát már lassan egy éve az időm 90%-át én is itthon töltöm a szobámban a négy fal között. Mivel mindenki itthon van, mindent a szobámban tudok csak csinálni, tanulni se tudok kiülni a nappaliba vagy az emeletre, mert anyukám párja dolgozik itthon, telefonál, ráadásul most az erkélyre sem tudok kiülni. Introvertált vagyok, tehát nekem kell az egyedüllét, de ez már nekem is sok és nagyon elegem van. Nagyon megvisel, főleg az is, hogy tudom, hogy nincs más választásom, nem tőlem függ és semmit nem tudok tenni ellene. Sokkal lehangoltabb vagyok, nehezebben tudok a tanulásra is koncentrálni, negatívabban gondolkodom, nincs kedvem semmihez, kevesebbet nevetek/mosolygok és a szorongásom is jobban előjött. Egészségügyileg sem jó az, hogy folyton a gép előtt görnyedünk, de hát muszáj, ha így tudunk tanulni. Én rövidlátó vagyok, nekem az utóbbi egy évben rohamosan romlott a szemem (ennyit még nem romlott soha), és biztos vagyok benne, hogy ez a vírushelyzet az oka, mert tényleg reggeltől estig a képernyőt bámulom.

2021. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elegem van belole!!
2021. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!