Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is így van a maszkokkal?

Más is így van a maszkokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon hozzászoktam a maszkhoz és már rosszul érzem magamat, ha nincs rajtam. Takarja az arcomat, melegít, nem nyúlok a számhoz..stb. A takaróval is takarom a számat esténként és napközben is olyan pulcsiban vagyok, amivel tudom takarni az arcomat (online oktatás van, tehát nem megyek sehova). Ha nincs rajtam kellemetlenül érzem magamat.

Más is érez hasonlót?



2021. jan. 11. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2021. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Nagyon idegesít, pedig 9 hónapja alatt bőven lett volna idő hozzaszokni.


Egyes egyedül reggel jó amikor kilepek a kapun...melegit.

2021. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem érzem rosszul magam, ha nincs rajtam maszk, de ha kilépek a házból és véletlenül nincs rajtam akkor olyan fura hiányérzetem van.
2021. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Utálom de nagyon.
2021. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanaz mint a 3#, csak hozzá tenném azt hogy már hozzászoktam.

Amikor volt suli akkor is minden órán fel kellett venni kivéve tesi órán és kivéve németen ahol kevesen voltunk és tudtuk tartani a másfél métert.

Szóval egésznap.

2021. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Annyit én is szeretek benne, hogy eltakarja az arcom mások elől, viszont kijönnek tőle a pattanásaim, plusz bepárásodik a szemüvegem, ha beszélni próbálok benne. Szörnyű. Meg egy 1 óra után a fülemet is irritálja a tartó madzag cucc.
2021. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva, attól vagyok rosszul, ha fel kell venni, idegesít, állandóan piszkálom, igazítom, sehogy se jó, nem sikerült megszokni. Nagyon várom a napot, hogy végre kidobhassuk.
2021. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
NEM!!! Utálom, mint a sz@rt, de amint látom, van, aki élvezi, hogy elbújhat mögé és nem "kell" köszönni másoknak, mert "úgyse ismer fel"
2021. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülők hogyha nem kell hordanom.
2021. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!