Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak nekem tűnik fel hogy...

Csak nekem tűnik fel hogy 10-15 éve más volt az emberek felfogása?

Figyelt kérdés
Mikor még fiatalabb voltam az emberek szomorúak voltak, most pedig mindenki depressziós(akar lenni).
2021. jan. 11. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
80-90 éve volt normális az emberek felfogása. Főképp aki Németországba élt akkor. :)
2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is észrevettem sok esetben. De azért nem általánosítanék. Ahogy régen is, most is a legtöbb embernek van annyi esze, hogy megkeresse az értelmet az életében, tehát se szomorú, se depressziós nem lesz (maximum rövid távon, tőle független történések miatt).
2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
10-15 éve még hajlandóak voltak barátkozni az emberek. Ma már csak mondják, de nem tesznek érte semmit.
2021. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha még láttad volna az embereket 25-30 éve! Lényegében mindenki tök normális volt. Most meg szinte mindenki hót normálatlan, akinek nem inge...

Nem voltak társkeresők, mégsem volt senki magányos.

Nem volt net, mégis találtunk szórakozást.

Még a vonalas telefon is ritka volt, mégis elértünk mindenkit.

Ami most megy az lényegében egy olyan elmegyógyintézet, ahol mindenki az épületen kívül van.

2021. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
30 éve még nem éltem :/
2021. jan. 11. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztettél sok mindent. Akkor is emberek éltek. Rengetegen voltak magányosak, rengeteg idióta volt, sznob, stb. Az idő megszépíti az emlékeket.
2021. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De tényleg. Nem volt rosz, amikor altalanosban vartam hogy mennyek suliba, mert jo lesz logni az emberekkel. Ma gyakran az az ember elso gondolata hogy mennyunk facebookra.
2021. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Azért van annyi alkoholista a középkorúak között, mert egy annyival szebb világban nőttek fel...

Ugyanúgy volt depresszió, csak kevesebb hangsúlyt fektettek a mentális betegségek ápolására.

Tény, hogy ma sokan a rosszkedvre is ráfogják, hogy depresszió, de még mindig inkább ez, mint hogy azt se vegyék komolyan, akit kellene.

2021. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. az a baj a mi fiatalságunkban még én is asztal alá iszok egy középkorút ha iszok, de itt az a szomorú hogy egy 13-15 éves még engem is túlszárnyal de még nemi életben is.
2021. jan. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!