Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ilyen pszichológus?

Létezik ilyen pszichológus?

Figyelt kérdés

Van olyan pszichológus (vagy pszichiáter), aki ért az izületek konzervatív gyógyterápiájához is? Mondjuk kineziológus, gyógytornász, mozgásrehabilitációs szakember?


Szerintem nincs nagy gond, csak egyik vállam eléggé kötött, merev. Nem akarom magam tekergetni/nyújtogatni,mert csak elrontom. Pszichológus ettől függetlenül is kéne, csak gondoltam akkor már összekötném a fájdalmast a siralmassal (izület/elme terápiája)



2021. jan. 11. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, mivel ezek külön szakmák. De lehet menni pszichológushoz, utána meg gyógytornászhoz.
2021. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Lehetséges hogy a pszihologús tovább képzi magát és neurologus is. Csak akkor külőn kell hozzá menned és a neurologusként vizsgál majd meg. Tehát egyszerre nem fogja mindkettőt megcsinálni hanem mondja hogy mikor menjél hozzá az izűleti gondjaiddal.
2021. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de az izület nyúlik akkor is, ha közben beszélek/hallgatok. Időt, és pénzt akarnék spórolni. Illetve ha valaki az izületemet helyreteszi hamar,akkor tudom h nem kókler. (Merthogy azt én is meg tudom ítélni, h javult-e a mobilitás)
2021. jan. 11. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!