Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan uralkodjak az indulatai...

Hogyan uralkodjak az indulataimon?

Figyelt kérdés

Súlyos nyugtató függő voltam, vért izzadva letettem, hogy jobb ember legyek. Mindenféle elvonási tünetek jelentkeztek, pánik, szorongás, szédülés, hányinger, stb. Ezekkel megbírkózok, de a belső feszültség miatt robbanékony, indulatos vagyok, hirtelen felkapom a vizet. Úgy néz ki a helyzet, hogy jobban szerettek amikor egy benyugtatózott birka voltam, mint most, amikor tiszta vagyok, igyekszek, kitartok, csak épp nem vagyok egy kellemes társaság. Már minden barátom faképnél hagyott, a barátnőmmel is szakítottam idegből. Mire felépülök, kb senkim se marad.

Orvoshoz nem megyek, mert csak drogokkal tömnének. Próbáltam a sportot, relaxálást, de max idegesen futok, meg idegesen relaxálok, más nem történik. Már magamat is utálom, hogy ilyen sheggfej vagyok, de kifogytam az ötletekből. Aki volt így, vagy ért hozzá, mondhatna valami bíztatót. Köszönöm!



2021. jan. 12. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Ne a jelened próbáld kúrálni, hanem a múltadat feldolgozni!
2021. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
95%

Gyakorolj meditációt, hátha az segít. Nézd meg miért keletkezik benned feszültség - a külvilágból érkező ingerekre. Vagy ha alapból feszült vagy, akkor miért?

Mert végül is te reagálsz így, és azt is látod hogy ez nem jó.

A környezetedben levőknek meg mond meg hogy legyenek türelmesek, amíg megfelelően tudod kezelni a dolgokat.

Az is lehet hogy hosszú időn keresztül ugye a gyógyszerekkel el volt benned nyomva valami. Ez viszont már nincs. Így most neked kell valahogy alkalmazkodni, és minden reakció előtt várni egy kicsit. Többször átgondolni hogy mit is lenne érdemes csinálni..

2021. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!