Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letezik olyan nyugtato ami...

Letezik olyan nyugtato ami nem teszi tonkre az ember eletet? Csak rovid tavon szednem.

Figyelt kérdés

Voltak mar durva idoszakaim amikor nagyon rossz erzelmi allapotban voltam. Sajnos a terapia nem segitett.

Most is egy nagyon nehez idoszakom van, de ez most mas mint a tobbi. Most nem engedhetem meg magamnak az apatiat es a teljesitmeny visszaesest. Rengeteg dolog van a munkamban es a maganeletemben is ami miatt maximalisan kell teljesitenem. Nem szeretnek bele menni a reszletekbe de egyszerre tobb vissza nem tero alkalomrol van szo.

Par honapig vhogy el kene folytanom az erzeseimet. Nemsokara megyek egy pszichiater-terapeutahoz.

Ismet megprobalkozom a terapiaval de a helyzet miatt lehet gyogyszer is kene egy darabig. A Frontin Xanax es hasonlok remisztoen hangzanak, lattam hogy teszik tonkre emberek eletet.

Letezik vmi ami ezek kozott a durva szerek kozott es a venynelkuli gyogynovenyek kozott helyezkedik el a skalan?


2021. jan. 13. 07:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az elso pszichologus nem tudom milyen volt de egybol lekoptatott. A masodik kognitiv volt, hozza egy darabig jartam, nem tudott segiteni. A harmadik aktiv-analitikus terapeuta es pszichiater. O is elkuldott az elso konzultacio utan. Javasolta hogy mennyek a thalassa hazba hosszabb bentalvos terapiara. Ha vege lesz a pandemianak akkor lesznek hazajaros terapiak is, az valoszinubb az en esetemben. Ha javul az egeszsegem akkor lehet be is fekszem. De az is lehet hogy megprobalok meg egy terapeutat.

Az elso terapeutanal meg direkt nagyon tomoren mondtam el a traumaimat hogy ki tudjuk valasztani melyiken dolgozunk. Osszevissza el kezdett belekerdezni es a vegen mar o sem tudta kovetni a dolgokat. Ahhoz hogy mindent elmondjak idorendben meg kene vagy 4-5 ora.

Az analitikus vonal nekem is szimpatikusabb. Apukam a kognitiv pszichologiara eskuszik de o nagyon mas okbol jar. Neki sulyos szociopatias szemelyisegzavara van es ebbol rengeteg problemaja adodik.

Egy kicsit jobban vagyok. 1-2 evente ram jon egy fel evre a komolyabb depresszio bar egyebkent sem vagyok vidam ember. Most tobbet dolgozom es jarok kezelesekre vese problemakkal. Ha jobb lenne az egeszsegem es az anyagi helyzetem az kihatna a hangulatomra is.

Nagyon kedves vagy hogy felajanlottad hogy irhatok. :-) Most nem elek vele de azert szep dolog, szerencsere meg vannak emberek korulottem akik erzelmileg tamogatnak. Csak naivan azt hittem hogy letezik egy olyan szakma ami traumakkal es erzelmi problemakkal foglalkozik. Azt gondoltam szakszerubb segitseget kapok mint a baratoktol es a vegen eljutok vhova. Egyeni terapia mellett a csalad terapiat is felvetettem de hatarozottan azt mondta a terapeuta hogy ilyen sulyos esetekkel nem foglalkozik. Hat ki az isten foglalkozik a sulyos esetekkel ha nem egy pszichiater.

2021. jan. 24. 11:42
 12/12 anonim ***** válasza:
ez is olyasmi mint az alkohol a mértékletesség, bár itt picit hasonlít néhány droghoz, mivel 1 idő után adagot kell növelni.
2021. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!