Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió gyógyszeres...

A depresszió gyógyszeres kezelés alatt eltarthat 2 évig is?

Figyelt kérdés

Az agyban felborult valami; azért rossz a beteg hangulata?

Egész nap lehangolt a beteg?



#gyógymód #kedv #depressziós #Kedely #Kedelyj #Kedelyjavito
2021. jan. 13. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a bipoláris zavarra gondolsz, vagyis kedélybetegségre, akkor nem gyógyszerrel kezdeném. (bár van az a pont amikor szükséges a segítség, hogy a kezelés könnyebb legyen)

Ha most csak feltételes módba beszélünk minden előzmény nélkül, akkor szakember. És ő meglátja, mi miatt van.

Párom is küzdött vele, és kb fél év elég volt egy terapeutánál, gyógyszerek nélkül, és a negatív gondolkodását le tudta küzdeni.

2021. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Eleted vegeig is eltarthat.
2021. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Komolyan eltarthat???

De miért?

2021. jan. 13. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es. Most szórakozol?

Na ha olyan negatív a hozzáállása valakinek mint a 2-esnek akkor igen.


Max ha nincs kellőképp kezelve, akkor tarthat el.

2021. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én hat éve vagyok depressziós, öt éve gyógyszerrel. Emberfüggő szerintem, meddig kell gyógyszer. Ha szépen javulsz, maximum három évig kell szedned szerintem. Kitartást!
2021. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az agyban felborult valami; azért rossz a beteg hangulata?"

Nem, kérdező! A bélben borult fel valami, nevezetesen a bélflórád. Mégpedig a nyugati típusú táplálkozás következtében. Ezért terjed járványszerű sebességgel a fiatalok körében a depresszió.

2021. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!